چند پروژه عمرانی در بخش های سعدآباد و شبانکاره افتتاح و اجرا شد

بوشهر- ایرنا- به مناسبت گرامیداشت هفته دولت روز چهارشنبه در آیینی چند پروژه عمرانی با اعتبار ۳۲ میلیارد تومان در بخش‌های سعدآباد و شبانکاره دشتستان بهره‌برداری و اجرا شد.

خانه بهداشت روستای بشیرآباد به مساحت ۸۵ متر مربع ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار و هشت پروژه عمران شهری وحدتیه شامل آسفالت معابر  و پارک خطی و ساحلی به مساحت ۲۸ هزار مترمربع با اعتبار چهار میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان پروژه هاغی افتتاحی بخش سعدآباد بود.

همچنین عملیات اجرایی سد آبخیزداری سیاه منصور در این بخش با احداث ۲ بند سنگی و ملاتی به حجم ۲ هزارو ۹۰۳ متر مکعب با ارتفاع حداکثر ۵ متر با اعتبار ۷۵۰ میلیون تومان آغاز شد.

پروژه آسفالت و زیرسازی معابر روستای گلدشت با ۲۸ هزار مترمربع و اعتبار یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان، پارک محله‌ای روستای دهداران علیا با اعتبار ۲۹۰ میلیون تومان به مساحت ۱۰۰ مترمربع و شرکت تولیدی بوجاری گندم در

منطقه دهداران سفلی با ظرفیت ۳۵۰۰ تن و اشتغال‌زایی ۱۰ نفر با هزینه کرد ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان با  هدف تولید بذر گندم استان در بخش شبانکاره به بهره برداری رسید.

۲ سد آبخیزداری و بتنی  و ملاتی با هدف تغذیه سفره‌های زیرزمینی و کشاورزی و کنترل سیلاب در حوزه شبانکاره افتتاح و عملیات اجرایی یک سد دیگر در مجموع با اعتبار ۲۲ میلیارد تومان و ظرفیت یک میلیون ۱۷۰ هزار مترمکعب حجم مخزن آغاز شد.

۷۲۱۳/۶۰۴۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =