۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۳۱
کد خبرنگار: 2187
کد خبر: 83454361
۱ نفر

برچسب‌ها

۱۶ روستای بخش مرکزی کاشمر آسفالت شد

مشهد- ایرنا- ۱۶ روستای بخش مرکزی کاشمر به متراژ ۱۳۱ هزار متر مربع و با صرف مبلغ ۷۰ میلیارد ریال در چهارمین روز از هفته دولت آسفالت شد.

بخشدار مرکزی کاشمر روز سه شنبه در مراسم افتتاح این طرح ها که به صورت نمادین در روستای فرح آباد انجام شد افزود: اجرای ۱۳۱ هزار متر مربع آسفالت در معابر روستایی در بازه زمانی ۱۰۵ روز افتخاری در دولت تدبیر و امید در شهرستان است.

سعید چیتی گفت: با اجرای این طرح، معابر چهار روستای نای، فرشه، اسحاق آباد و تل‎آباد بعد از ۴۰ سال و روستای ممرآباد بعد از ۳۰ سال آسفالت شده است.

وی با بیان اینکه  فقط آسفالت معابر چهار روستای دیگر در بخش مرکزی کاشمر باقی مانده که در دستور کار قرار دارد گفت: پارسال نیز بیش از ۲۰۰ هزار متر مربع زیرسازی و ۳۱هزار متر مربع آسفالت در بخش مرکزی شهرستان اجرا شد.

او با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای عمران روستایی گفت: در یک سال اخیر پنج ساختمان دهیاری در این بخش احداث شده، ۱۲ پارک پارسال و دو پارک امسال احداث شده است در حالی که پیش از این فقط در دو روستا پارک وجود داشت.

بخشدار مرکزی کاشمر از تامین روشنایی فاز اول جاده قدیم کاشمر از روستای فروتقه تا تربقان که مدتهاست به عنوان یکی از مطالبات مردمی مطرح است خبر داد و افزود: این پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۶۰ میلیون ریال توسط خیرین اجرا شده است.

چیتی افزود: طی سالهای ۹۶ و ۹۷ خیرین در روستاهای بخش مرکزی شهرستان  بالغ بر ۵۵ میلیارد ریال و از ابتدای امسال تا کنون ۱۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال  جهت توسعه روستاها مشارکت داشته اند.

بخش مرکزی کاشمر با ۲۶ روستا دارای ۱۳ هزار خانوار با جمعیت بیش از ۴۶ هزار نفر است. 

کاشمر با دو بخش مرکزی و کوهسرخ در فاصله ۲۲۸ کیلومتری جنوب غرب مشهد قرار دارد.

 ۷۴۹۷/۱۹۲۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =