سهم ۴ درصدی مسوولیت‌های اجتماعی از مگاپروژه‌های مناطق نفتخیز

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت مناطق نفتخیز جنوب با اشاره به اجرای ۲۸ بسته برای توسعه میادین در مناطق نفتخیز جنوب گفت: ۴ درصد از ارزش مگاپروژه‌هایی که در مناطق نفتخیز تعریف شده به مسوولیت‌های اجتماعی اختصاص پیدا خواهد کرد که می‌تواند به محرومیت‌زدایی در این مناطق کمک کند.

احمد محمدی امروز (سه شنبه) در چهارمین همایش مسوولیت اجتماعی صنعت نفت با بیان این مطلب ادامه داد: هیچ توسعه پایداری بدون مشارکت ساکنان اطراف پروژه و ایجاد زندگی بهتر برای آنها محقق نمی‌شود.

مدیرعامل شرکت مناطق نفتخیز جنوب افزود: نگاه به مسوولیت‌های اجتماعی یکی از اهدافش توسعه پایدار است.

محمدی با اشاره به اینکه از بدو پیدایش نفت در ۱۱۱ سال پیش تاکنون صنعت نفت در مسوولیت‌های اجتماعی پیشرو بوده، تاکید کرد: شناسایی نیازمندی‌های واقعی مراکز و اماکن در انجام مسوولیت‌های اجتماعی اهمیت زیادی دارد زیرا بدون شناسایی این نیازها ممکن است فعالیت‌هایی انجام شود اما رصایتمندی ساکنان مناطق نفتی افزایش پیدا نکند.  

وی گفت: باید بتوانیم با نظام‌نامه‌ای که وجود دارد کار را اجرایی کرده و برنامه منسجم داشته باشیم تا مردم منطقه احساس رضایت بیشتری داشته باشند.

مدیرعامل شرکت مناطق نفتخیز جنوب یکی از اقدامات مناطق نفتخیز جنوب در قالب مسوولیت‌های اجتماعی را جمع‌آوری گازهای همراه دانست و افزود:۹۰ تا ۹۵ درصد گازهای فلر تا سه سال آینده جمع‌آوری می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =