استاندار کلنگ احداث ۴۹۲ مسکن طرح مشارکتی سمنان را بر زمین زد

سمنان-ایرنا- عملیات اجرایی ساخت ۴۹۲ واحد مسکونی از جمله طرح‌های مشارکتی استان سمنان، به صورت استانی با حضور علیرضا آشناگر استاندار سمنان آغاز شد.

امروز به صورت همزمان، احداث ۱۰۲ هزار واحد مسکونی به دستور رئیس جمهوری، در محل طرح استان تهران آغاز و در تمامی استان‌ها نیز این طرح آغاز شد. 
رئیس اداره راه و شهرسازی دامغان در حاشیه آیین کلنگ‌زنی در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: در استان سمنان، ۶ طرح مشارکتی اجرا می‌شود که از این تعداد طرح، سه طرح مربوط به سمنان و سه طرح دیگر مربوط به شهرهای دامغان، گرمسار و سرخه است. 
مهدی هراتی اظهار داشت: تعداد ۴۹۲ واحد مسکونی در این شهرها در زمین به مساحت ۴۴ هزار متر مربع با اعتبار ۳۴۰ میلیارد ریال احداث می شود. 
وی ادامه داد: عملیات کارشناسی این طرح هم اکنون آغاز شده و در سازمان ملی زمین و مسکن به تصویب رسیده است.
هراتی تصریح کرد: در شهرستان دامغان، ۷۰ بلوک در مساحت ۲۰ هزار و ۲۵۰ مترمربع ایجاد می شود که شامل ۱۴۰ واحد مسکونی است. 
رئیس راه و شهرسازی دامغان گفت: در کنار طرح های این شهرستان، سمنان دارای ۳۰۸ واحد، گرمسار دارای ۳۲ واحد و شهر سرخه دارای ۱۲ واحد از این طرح هستند.

همزمان با چهارمین روز از هفته دولت، صبح امروز استاندار سمنان به همراه مدیران کل و مسوولان استانی و شهرستانی در سالن همایش های دانشگاه دامغان حاضر شد که در این سفر، ۱۲۹ طرح اقتصادی و عمرانی شهرستان دامغان به صورت همزمان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
۹۸۵۶/۷۴۰۸

اخبار مرتبط