برپایی پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت

تهران- ایرنا- پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت تهران با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برپا می‌شود.

به گزارش صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت تهران که از ۱۸ تا ۲۱ مهر ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود، آخرین دستاوردها و پیشرفت‌های جدید در حوزه صنعت و نیز محصولات دانش‌بنیان و فناورانه به نمایش گذاشته خواهد شد.

هدف از برپایی پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان، تجمیع دستاوردها و توانمندی‌های شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان و نمایش آن‌ها به مسئولان و هیات‌های خارجی و بازدیدکنندگان از نمایشگاه است.

این نمایشگاه یکی از وسیع‌ترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی کشور است که با هدف ارائه قابلیت‌ها، توانمندی‌ها و سوق دادن شرکت‌ها به سمت بازارهای گسترده‌تر فعالیت خود را آغاز کرده است.

شرایط تکمیلی دریافت حمایت‌های مرتبط در پورتال توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی به نشانی cbd.nsfund.ir اطلاع‌رسانی شده است.

شرکت‌های دانش‌بنیان می‎توانند برای ثبت‌نام و دریافت حمایت و حضور در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تا ۱۴ شهریور ماه امسال به نشانی www.mehrvision.ir/industry مراجعه و یا برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۶۶۸۷۱۲۵۹-۰۲۱ داخلی ۱۰۱ تماس برقرار کنند.

بر اساس این گزارش، با توجه به محدودیت فضای نمایشگاهی، اولویت با شرکت‌های دانش‌بنیانی است که زودتر نسبت به پیش‌ثبت‌نام اقدام کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =