فراخوان نیروهای داوطلب برای بسته‌بندی نوشت‌افزار دانش‌آموزان کم‌برخوردار

تهران- ایرنا- مدیر عامل نوشت افزار ایرانی- اسلامی گفت: بسته‌بندی اقلام موردنیاز دانش‌آموزان مناطق کم‌برخوردار و سیل‌زده از روز چهارشنبه ششم شهریور در مصلی تهران آغاز می شود و پویش مشق احسان از تمام نیروهای داوطلب مردمی و گروه‌های جهادی برای بسته‌بندی نوشت‌افزار این دانش‌آموزان دعوت می‌کند.

سعید حسینی روز سه‌شنبه در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاه و آموزش ایرنا اظهار کرد: پویش ملی مشق احسان با هدف تامین و توزیع بسته‌های کیف و نوشت‌افزار برای دانش‌آموزان مناطق کم برخوردار از ششم شهریور در مصلی تهران اجرا می‌شود.

این پویش که به همت گروه‌های خیریه و جهادی آغاز به فعالیت کرده، تاکنون توانسته حمایت برخی از چهره‌های هنری، ورزشی و مذهبی را جلب کند.

وی افزود: پویش مشق احسان از تمامی نیروهای داوطلب مردمی و گروه‌های جهادی برای بسته‌بندی نوشت‌افزار برای دانش‌آموزان مناطق کم‌برخوردار و سیل‌زده دعوت به عمل می‌آورد تا برای یاری رساندن به دانش‌آموزان نیازمند گام مثبتی بردارند.  
مدیر عامل نوشت افزار ایرانی- اسلامی تاکید کرد: بسته‌بندی اقلام مورد نیاز دانش‌آموزان مناطق محروم از روز چهارشنبه ششم شهریور در مصلی تهران آغاز می شود و به مدت ۲۰ روز ادامه دارد. 

حسینی ادامه داد: هدف جمع‌آوری ۵۰۰ هزار بسته نوشت افزار ایرانی برای دانش‌آموزان نیازمند است و ستاد اجرایی فرمان امام تاکنون هزینه ۲۵۰ هزار بسته را متقبل شده است.  
وی خاطر نشان کرد: داوطلبان برای اعلام آمادگی برای بسته‌بندی نوشت افزار موردنیاز دانش‌آموزان کم‌برخوردار در راستای یاری رساندن به آنان، می‌توانند با شماره ۰۹۱۰۹۲۱۱۱۰۵ جهت هماهنگی‌های لازم تماس بگیرند.
 پویش ملی «مشق احسان» با همکاری آحاد مردم، سازمان‌ها و با حمایت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) ۲۳ مرداد آغاز شد و تا ۱۰ مهر ادامه خواهد داشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =