پنج واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد هویزه و حمیدیه تحویل شد

اهواز-ایرنا- سرپرست فرمانداری شهرستان هویزه گفت: پنج واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) در روستای بنی نعامه شمالی در چهارمین روز از هفته دولت در این شهرستان تحویل داده شد.

حبیب عفری فرد سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: برای ساخت این واحدهای مسکونی سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

وی گفت: همچنین در هفته دولت امسال اقلام مورد نیازی همچون یخچال، آبگرمکن و دیگر وسایل موردنیاز در بین مددجویان کمیته امداد خمینی (ره) در شهرستان هویزه توزیع میشود.

سرپرست فرمانداری شهرستان هویزه ادامه داد: امروز همچنین پروژه بهسازی پنج خیابان اصلی و فرعی شهر مرزی رفیع با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد ریال به بهره برداری رسید .

وی افزود: شهرهای مرزی با مشکلات زیادی دربخش‌های مختلف کشاورزی و دامپروری و اشتغال مواجه هستند و برای برطرف کردن این مشکلات تمام دستگاهها باید کمک کنند.

هویزه از شهرستان های مرزی خوزستان در غرب خوزستان است.

تحویل ۲ واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد حمیدیه

فرماندار شهرستان حمیدیه گفت: ۲ واحد مسکونی در پنجمین روز از هفته دولت به مددجویان کمیته امداد امام (ره) این شهرستان تحویل داده شد.

شاهین هاشمی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: یک واحد مسکونی با مساحت یکصد مترمربع و اعتبار ۵۰۰ میلیون ریال در روستای شبیشه این شهرستان و واحد مسکونی دیگر با مساحت ۱۲۰ مترمربع و اعتبار ۵۰۰ میلیون ریال در شهر حمیدیه به ۲ مددجوی کمیته امداد امام خمینی(ره) تحویل داده شدند.

وی گفت: در هفته دولت امسال ۲۱ پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتباری بیش از ۳۲۴ میلیارد و ۹۲۰ میلیون ریال اجرا شده است.

شهرستان حمیدیه در غرب خوزستان و مرکز آن با اهواز ۲۵ کیلومتر فاصله دارد.

دوم تا هشتم شهریورماه به نام هفته دولت نامگذاری شده است.

۷۱۵۸/۶۰۰۲  / ۶۰۳۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =