هشت طرح عمرانی در خوشاب و داورزن  به ثمر نشست

سبزوار- ایرنا- همزمان با چهارمین روز هفته دولت، هشت طرح عمرانی، آموزشی، خدماتی و کشاورزی با هزینه ۵۲ میلیارد ریال در شهرستان های خوشاب و داورزن در غرب خراسان رضوی به بهره برداری رسید.

فرماندار خوشاب روز سه شنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا گفت: در این چهار چوب سه طرح آموزشی شامل دبستان عشایری آبروان، دبستان یک کلاسه بابالنگر و دبیرستان دو کلاسه حجاب روستای بلقان آباد با هزینه پنج میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
حسن ابارشی افزود: طرح آسفالت ۱۱هزار و ۴۰۰ متر مربع محوطه مدارس شهرستان خوشاب با هزینه سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هم اجرایی شد و به ثمر نشست.
وی اضافه کرد: همچنین یک استخر ذخیره آب کشاورزی با هزینه ۱۰ میلیارد ریال و یک مسکن مددجویی بهزیستی هم با هزینه ۵۰۰ میلیون ریال ساخته شد.

فرماندار داورزن نیز در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: طرح انتقال آب با لوله در سطح ۲۷ کیلومتر از مزارع کشاورزی این  شهرستان هم با هزینه ۱۳ میلیارد ریال اجرا و به بهره برداری رسید.
حسین اسداللهی افزود: همچنین طرح ساماندهی اراضی، تسطیح و تجهیز آن به همراه اجرای آبیاری نوین در سطح ۱۰۰ هکتار از مزارع داورزن با هزینه ۲۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
شهرستان های خوشاب و داورزن به ترتیب در فاصله ۱۷۵ و ۳۱۰ کیبلومتری غرب مشهد قرار دارند.

۸۱۴۵/۷۴۹۵/۱۹۲۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =