۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۳۹
کد خبرنگار: 2205
کد خبر: 83454107
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۳ روستا در زیرکوه گازرسانی شدند

بیرجند - ایرنا - بهره‌برداری از طرح گازرسانی به ۱۳ روستای شهرستان زیرکوه با اعتبار ۸۲ میلیارد ریال با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان‌ جنوبی در چهارمین روز هفته دولت آغاز شد.

 فرماندار زیرکوه روز سه شنبه در آیین افتتاح این طرح‌ها گفت: یک هزار و ۱۵۱ خانوار از مزایای این تعداد طرح برخوردار شدند.

محمدحسین عربشاهی، اجرای ۵۷ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع، سه ایستگاه تقلیل فشار، یک ایستگاه حفاظت کاتولیک و نصب یک هزار و ۴۱ علمک گاز را از مشخصات فنی این طرح‌ها ذکر کرد.

وی همچنین از افتتاح طرح آب‌رسانی به روستاهای ولی آباد و اردکول این شهرستان خبر داد و گفت: این طرح‌ها با اعتبار ۷۰۴ میلیون تومان اجرا شد و ۴۴۰ نفر از آب سالم و بهداشتی برخوردار شدند.

فرماندار زیرکوه اضافه کرد: سه هزار و ۱۰۰ کیلومتر خط انتقال، ۳۰۰ مترمکعب مخزن ذخیره آب، یک هزار و ۵۰۰ متر شبکه توزیع، ۱۲ مورد حوضچه شیرآلات و یک ایستگاه پمپاز از مشخصات فنی این طرح‌ها است.

امروز در چهارمین روز هفته دولت با حضور استاندار خراسان جنوبی در مرکز استان و معاونان وی در شهرستان‌ها، طرح‌های مختلف عمرانی، خدماتی و اقتصادی به بهره‌برداری رسید.

یک هزار و ۱۹ طرح عمرانی و زیربنایی در استان خراسان جنوبی با اعتبار هشت هزار و ۵۶۵ میلیارد ریال در هفته دولت افتتاح یا کلنگ‌زنی می‌شود که از این تعداد ۹۸۰ طرح با اعتبار چهار هزار و ۹۸۵ میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد.

همچنین عملیات اجرایی ۳۹ طرح با پیش بینی اعتبار سه هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال در این استان مرزی آغاز می‌شود.

دوم تا هشتم شهریور هفته دولت نام‌گذاری شده است.

۷۵۵۶*۳۰۲۸

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =