۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۳۰
کد خبرنگار: 2111
کد خبر: 83454002
۳ نفر

برچسب‌ها

فرماندار بیجار: کارمندی نه گفتن به مادیات است
تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان بیجار

سنندج - ایرنا - فرماندار بیجار گفت: کسی که به شغل کارمندی روی می آورد، قصد خدمت به جامعه را دارد و اشتغال در این بخش نه گفتن به مادیات و رفاهیات است.

علی اکبر ورمقانی روز سه شنبه در آیین گرامیداشت روز کارمند اظهار داشت: کارمندان در هر مقطع شغلی باید مشکلات مردم را شنیده و برای رفع آن اقدام و تلاش کنند و تا توان دارند و قانون اجازه می‌دهد در کاهش مشکلات مردم همت کنند.

وی با بیان اینکه تعامل ادارات در بیجار از فضای بیشتری برخوردار است و باید بیش از این تقویت شود به برخی پاسکاری مردم در ادارات اشاره کرد و افزود: رفتار برخی از کارمندان چه خواسته یا ناخواسته، نگاه مردم را به دستگاه های اجرایی تغییر داده و منفی کرده است.

ورمقانی با اشاره به اینکه این نگاه مردم به علت برخورد نامناسب یک مدیر یا کارشناس پیش آمده ولی در حال تغییر مثبت است، یادآور شد: هم نشینی و نشست مستقیم مسئولین (میز خدمت) با عامه مردم جهت رفع مشکلات اداری روزهای یکشنبه در فرمانداری برگزار می‌شود.

فرماندار بیجار تاکید کرد: برگزاری این نشست ها نه برای تخریب ادارات بلکه برای رفع موانع ‌و مشکلات مردم در مراحل اداری است.
در این آیین تعدادی کارمند نمونه و بازنشسته ادارات تجلیل شدند.  

  همچنین همزمان با چهارمین روز هفته دولت مدرسه ۶ کلاسه مقطع ابتدایی عسگری به مساحت ۷۰۰ مترمربع فضای آموزشی با حمایت خیرین با ۶ میلیارد ریال و هفت میلیارد ریال اعتبار دولتی احداث شده نیز به بهره برداری رسید.

هفته دولت امسال ۲۶ طرح در قالب ۴۰ پروژه با اعتبار ۲۱۰ میلیارد ریال در حوزه های اقتصادی و عمرانی و گاز کشی و خیابان کشی و تک خوانی برق و برق رسانی به واحدهای صنعتی و روستاها و یک باب مدرسه و جابجایی روستای قورت دره در شهرستان بیجار به بهره برداری می‌رسد.

با انفجار دفتر نخست وزیری در هشتم شهریور سال ۱۳۶۰ و شهادت دو یار دیرین امام (ره) و انقلاب و دو اسوه علم و تقوا، شهید محمد علی رجایی، رئیس جمهور و محمد جواد باهنر، نخست وزیر که نمونه ای از دولتمردان مردمی بودند و نیز به منظور آشنایی مردم با فعالیت ها و بیان اهداف و برنامه های آینده دولت، از دوم تا هشتم شهریور به هفته دولت نامگذاری شده است.

شهرستان ۸۹ هزار نفری بیجار با پنج شهر در ۱۴۲ کیلومتری شرق شهر سنندج مرکز استان کردستان قرار دارد.

۹۹۴۳/۹۱۰۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =