۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۳۶
کد خبرنگار: 898
کد خبر: 83453969
۰ نفر

برچسب‌ها

۲  فروشگاه زنجیره ای البرز متخلف شناخته شدند

کرج - ایرنا - ۲ فروشگاه زنجیره ای در استان البرز در جریان گشت مشترک تعزیرات حکومتی و سازمان صنعت معدن و تجارت استان متخلف شناخته شدند.  

علی اکبر مختاری، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا  گفت:  بخشی از این فروشگاه ها در قالب تخفیف  سعی در فریب مردم را داشتند که  عملکرد آنها جای تامل دارد.

وی ادامه داد: این فروشگاه تخفیف های چشمگیری بر روی برخی اقلام خود اعمال کرده بودند که در واقع این تخفیف ها اعمال نشده بود و کالاها با قیمت بالا به مردم فروخته می شد.

مختاری در بخش دیگری از سخنانش با  اشاره به وجود تبلیغات گسترده دربرخی فروشگاه های زنجیره ای اظهار داشت : بررسی ها نشان می دهد که ضوابط بهداشت محیط در بعضی از این فروشگاه رعایت نمی شود.

این مسئول خاطرنشان کرد:  از ۱۰ مورد بازرسی که از  فروشگاه های فعال استان البرز صورت گرفت، ۱۰ پرونده تخلف در زمینه های متخلف از جمله گرانفروشی، تقلب در کسب، عدم رعایت نظامات صنفی و عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی تشکیل شد.

مختاری افزود: برخی از فروشگاه های زنجیره ای با هدف  فریب افکار عمومی اقلام خود را تا ۴۵ درصد تخفیف اعلام میکنند که با بررسی های صورت گرفته بر روی ۴۰۰ قلم  کالا تنها اعمال تخفیف بر روی ۱۰ قلم کالا انجام شده است .

مدیرکل تعزیرات حکومتی البرز گفت : پرونده های تشکیل شده به دادسرای عمومی و انقلاب کرج ارجاع شد.

۲۰۹۸/ ۶۱۵۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =