۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۵۰
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 83453936
۰ نفر

برچسب‌ها

پیگیری مسابقات شطرنج المپیاد استعدادهای برتر کشور در رشت

رشت - ایرنا - دومین دوره رقابت های شطرنج المپیاد استعدادهای برتر کشور روز سه شنبه با صدرنشینی شطرنجباز همدانی در رشت پیگیری شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا در جریان این دوره از رقابت ها و در پایان دور پنجم که عصر سه شنبه در رشت برگزار شد ، علی مجیدی شادمان از همدان با پنج پیروزی متوالی و با برتری برابر رقبای خود، با کسب پنج امتیاز به تنهایی در صدر جدول این مسابقات قرار گرفت.

همچنین پارسا نامداری از فارس ، امیرمحمد علیزاده از تهران و سبحان رحمتی از خراسان رضوی با چهار پیروزی و یک تساوی و کسب چهار و نیم امتیاز در تعقیب صدرنشین هستند و محمدامین بی ریا نیز از گیلان با کسب چهار امتیاز در رتبه بعدی قرار دارد.

در دومین دوره رقابت های شطرنج المپیاد استعدادهای برتر کشور که از شنبه گذشته آغاز شده ، ۱۲۰ شطرنجباز رده سنی نوجوانان در قالب ۳۰ تیم از استان های مختلف حضور دارند که در تالار شطرنج مهد اندیشه مجموعه ورزشی یادگارامام رشت با هم به رقابت می پردازند.

شطرنجبازان شرکت کننده در دومین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر کشور در هفت دور به روش سوییسی و در بخش های رپید ( مسابقات سریع) و بلیتس( مسابقات برق آسا) با هم رقابت می کنند.

دومین دوره رقابت های شطرنج المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور به مدت شش روز در مجموعه ورزشی یادگار امام رشت ادامه می یابد که در نهایت تیم ها و شطرنجبازان برتر این دوره از رقابت ها معرفی می شوند.

در اولین دوره رقابت های شطرنج المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور در بخش پسران که سال گذشته نیز به میزبانی رشت برگزار شده بود، تیم گیلان عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داده بود.

۷۲۸۵/۲۰۰۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =