دانش‌آموزان انجمن اسلامی خواستار واکنش دولت‌های اسلامی به  جنایات کشمیر شدند

تهران- ایرنا- دانش‌آموزان انجمن اسلامی کشور با انتقاد از انفعال محافل حقوق بشری و دولت های اسلامی نسبت به قتل عام شیعیان کشمیر، اظهار کردند: خون برادران و خواهران مسلمان روی زمین است؛ کجاست واکنش جدی‌تان؟

به گزارش روز سه‌شنبه روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، در حالی که جنایت های شدید علیه مردم منطقه کشمیر در حال وقوع است و در سایه انفعال محافل حقوق بشری و سازمان های اسلامی، دانش آموزان قرارگاه ملی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، با تنظیم طومار، نسبت به این فاجعه انسانی واکنش نشان دادند.

در قسمتی از این بیانیه که توسط اعضای قرارگاه ملی اتحادیه انجمن های اسلامی به نمایندگی از دانش آموزان انجمن اسلامی سراسر کشور نوشته شده، آمده است: منطقه کشمیر این روز ها درگیر داستان تکراری استبداد انگلیسی شده و استعمار روباه پیر زهر خود را نه تنها بر دل شیعیان و محبین اهل بیت، بلکه بر دل هر انسان آزاده ای ریخته است. قتل عام شیعیان و پیروان خاندان عصمت و سکوت سنگین رسانه ای و بین المللی حتی کشورهای اسلامی، داغ مسلمانان را تازه کرده است. مسلمانان آزاده و مستضعفی که تنها به جرم ایمان و درخواست استقلال توسط برخی انسان نماها سرکوب می شوند؛ به نحوی که حتی خبرهای این منطقه مظلوم به گوش نزدیک ترین همسایگان هم نمی رسد. پیام ما به مردم مظلوم کشمیر این است که مقاومت کنید که وعده پیروزی نزدیک است.

 دانش آموزان عضو انجمن های اسلامی دانش آموزان ضمن محکومیت شدید اقدام خلاف مقررات بین‌المللی و رفتارهای جنایتکارانه و غیرانسانی در قتل عام شیعیان کشمیر اظهار داشتند: سوال ما از دولت‌های اسلامی این است  که چه اتفاقی مهم تر از ریختن خون ده ها تن از برادران و خواهران مسلمان می تواند رخ دهد که شما نسبت به آن واکنش جدی نشان دهید؟ ما از شما می خواهیم با وحدت خود در سطح بین المللی جلوی این اقدام خصمانه بایستید و نگذارید قصه تلخ استعمار و جنایت برای امت اسلامی تکرار شود. همچنین از کشور پاکستان و هندوستان خواستاریم هر چه سریع تر مشکلات این منطقه را رفع کنند تا به مردم بی گناه آسیبی نرسد. /

 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =