۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۱۷
کد خبرنگار: 1102
کد خبر: 83453809
۰ نفر

برچسب‌ها

۶۳۶ هنرجو در آزمون انجمن خوشنویسان البرز شرکت کردند

کرج – ایرنا - معاون هنری سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از شرکت ۶۳۶ هنرجو در آزمون انجمن خوشنویسان استان خبر داد.

سارا بهراد روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این آزمون برای کسب درجه های متوسط، خوش، عالی و ممتاز خوشنویسی در چهار حوزه کرج، فردیس، هشتگرد و نظرآباد با حضور نمایندگان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، برگزار شد.

وی با بیان اینکه آزمون انجمن خوشنویسان برای کسب درجه ای مختلف خوشنویسی برگزار می شود، ادامه داد: در این دوره از آزمون در استان البرز تعداد ٤٢٣ نفر هنرجو در شعبه انجمن خوشنویسان در کرج، ١٠٩ نفر در فردیس، ٣٧ نفر در نظرآباد و ٦٧ نفر در هشتگرد حضور داشتند.

وی با یادآوری برگزاری مجمع انجمن خوشنویسان استان البرز در آذر ۱۳۹۷ و انتخاب ۹ استاد خوشنویسی به عنوان اعضای هیات مدیره این انجمن اضافه کرد: اکنون ۵۰۰ خوشنویس درجه ممتاز، ۱۱۰ فوق ممتاز و ۲۰ استاد در استان البرز فعال هستند.

معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز همچنین اظهار داشت: سومین آزمون کتبی مهارتی تحصیلی و بیست و نهمین آزمون ادواری رشته های مختلف کاردانش استان روز جمعه هشتم شهریور ماه همزمان با سراسر کشور با حضور ۲ هزار ۴۰۰ شرکت کننده در دانشگاه آزاد اسلامی واحد البرز برگزار می شود.

بهراد افزود: آزمون مهارتی شرکت‌کنندگان نیز روز شنبه نهم شهریور ماه در هنرستان هنرهای زیبا برگزار خواهد شد.

۷۵۳۲/ ۶۱۵۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =