درخشان: تغییرات مدیریتی پرسپولیس در بهترین زمان رقم خورد

تهران- ایرنا- سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: تغییرات مدیریتی در باشگاه و انتخاب «محمدحسن انصاری فرد» در بهترین زمان ممکن رقم خورد.

حمید درخشان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص انتخاب انصاری فرد به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، گفت: انصاری فرد در گذشته نیز مدیرعامل پرسپولیس بوده و به خوبی با شرایط تیم آشنا است. او از خانواده پرسپولیس است و سال ها پیراهن پرافتخار این تیم را به تن کرده است.

وی ادامه داد: با وجود انتخاب انصاری فرد نباید زحمات ایرج عرب را نادیده بگیریم. او در مدت حضورش به عنوان مدیرعامل در راس باشگاه زحمات زیادی کشید و باید قدردان باشیم. اداره پرسپولیس از یک وزارتخانه هم دشوارتر است و امیدوارم انصاری فرد بتواند موفقیت‌های سال های گذشته را تکرار کند.  

کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: انتظارات از انصاری فرد بالا است، زیرا همه او عضوی از خانواده پرسپولیس می‌دانند و تنها خواسته ای که از او دارند قهرمانی تیم محبوب خود است.

وی تصریح کرد: تصمیم مسئولان برای تغییر مدیریت باشگاه در بهترین زمان ممکن رقم خورد و به اعتقاد من شوک خوبی است.

درخشان اظهار داشت: امیدوارم پیشکسوتان و هواداران در کنار تیم خود باشند تا بازهم مانند چند سال گذشته شاهد موفقیت پرسپولیس باشیم.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =