۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۲۷
کد خبرنگار: 2091
کد خبر: 83453797
۰ نفر

برچسب‌ها

پلیس ۱۵ تن خوراک دام قاچاق را در سرخه کشف کرد

سمنان- ایرنا- فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: محموله ۱۵ تنی قاچاق خوراک دام در محور تهران- مشهد توسط پلیس در شهرستان سرخه کشف و توقیف شد.

سرهنگ عبدالله حسنی عصر سه شنبه به خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس برآورد کارشناسان، ارزش ریالی محموله خوراک دام  توقیفی بالغ بر یک و نیم میلیارد ریال بوده که پس از تکمیل تحقیقات، تحویل مراجع قانونی شد.

وی ادامه داد: پلیس استان سمنان در کنترل محورهای مواصلاتی، به یک کامیون مشکوک شد و پس از دستور ایست و بررسی بیشتر مشخص شد که این خودرو حامل ۱۵ تن خوراک دام بدون مجوز بهداشتی و حمل بوده است.

وی خاطر نشان کرد: مبارزه با قاچاق کالا ماموریت مهم نیروی انتظامی در سال‌های اخیر بوده و از همین رو طرح‌های متعددی را برای مبارزه با این پدیده شوم مانع رونق تولید در دستور کار دارد.

فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان این که مردم می‌توانند در تامین امنیت اقتصادی پلیس را همراهی کنند، گفت: مردم در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک در زمینه های مختلف مانند احتکار، رباخواری و ارتشاء می توانند مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

۲۱۲ میلیارد ریال کالای قاچاق از ابتدای فروردین ۹۸ تا اواسط مردادماه در استان سمنان کشف شد.

با نامگذاری سال ۹۸ از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام «رونق تولید» ماموریت حساس و مهم برخورد با قاچاق کالا و ارز به طور ویژه در دستور کار امسال پلیس قرار گرفته است.

۷۳۴۲/۷۴۰۸

برچسب‌ها

اخبار مرتبط