۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۳۲
کد خبرنگار: 2923
کد خبر: 83453787
۰ نفر

برچسب‌ها

هفت طرح عمرانی و اشتغالزایی در تایباد به ثمر نشست

مشهد- ایرنا- هفت طرح عمرانی و اشتغالزایی با هزینه ۱۵ میلیارد ریال همزمان با چهارمین روز از هفته دولت در شهرستان تایباد به ثمر رسید.

فرماندار تایباد روز سه شنبه در حاشیه افتتاح این طرح ها به خبرنگار ایرنا گفت: نصب یک دستگاه ترانسفورماتور جهت پایداری شبکه برق برخی از معابر اصلی شهر کاریز، واگذاری دو واحد مددجویی کمیته امداد امام خمینی (ره) در روستاهای سرداب و محسن آباد، افتتاح مرکز نیکوکاری، بهره برداری از یک واحد بوجاری گندم، افتتاح کارگاه تولیدی پوشاک زنان، تجهیز و اصلاح شبکه محله سروش تایباد و بهره برداری از یک واحد تولیدی مددجویان بهزیستی از مهمترین پروژه هایی بود که امروز به بهره برداری رسید.

محسن سیاح افزود: طرح های افتتاح شده در چهارمین روز از هفته دولت در تایباد برای ۵۳ نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد کرده است.

وی ادامه داد: فردا و در پنجمین روز از هفته دولت هم چندین طرح عمرانی و اشتغالزایی با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان رضوی در این شهرستان مرزی به بهره برداری خواهد رسید.

در هفته دولت امسال ۹۱ طرح با هزینه ای افزون بر ۲۷۰ میلیارد ریال در شهرستان تایباد به بهره برداری می رسد که زمینه اشتغال مستقیم ۱۱۰ نفر را فراهم می کند.

شهرستان ۱۲۰ هزار نفری تایباد در ۲۲۵ کیلومتری جنوب شرقی مشهد قرار دارد.

۷۴۹۴/۱۹۲۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =