۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۱۳
کد خبرنگار: 2122
کد خبر: 83453765
۰ نفر

برچسب‌ها

نتانیاهو دست به دامن مخالف خود شد

تهران - ایرنا - "بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر رژیم صهیونیستی که در پی تهدید نیروهای مقاومت به شدت نگران است، به منظور کنترل اوضاع فلسطین اشغالی و بررسی وضعیت امنیتی در لبنان و نوار غزه دست به دامن "بنی گانتس" رقیب و مخالف سرسخت خود شد.

پایگاه خبری "فلسطین الیوم" روز سه شنبه با اعلام این خبر افزود،  نخست وزیر رژیم اشغالگر از گانتس رهبر حزب "آبی سفید" - مخالف و رقیب سر سخت حزب نتانیاهو - برای بررسی اوضاع نوار غزه و کنترل وضعیت در فلسطین اشغالی دعوت کرده است.
طبق آنچه رسانه ها اعلام کرده اند،  این جلسه با حضور شماری از مقامات نظامی رژیم صهیونیستی از جمله رییس شورای امنیت این رژیم برگزار می شود.
نتانیاهو دیروز نیز نشستی فوری را با حضور شماری از مقامات ارشد سیاسی و نظامی رژیم صهیونیستی برگزار کرد که جزییاتی از محتوای این جلسه منتشر نشده است.
یک روز پس از این جلسه ارتش صهیونیستی خبر داد که سامانه دفاعی "گنبد آهنین" را به طور گسترده در سراسر فلسطین اشغالی مستقر کرده است.
دعوت نتانیاهو از رقیب اصلی و مخالف سرسخت خود برای کنترل اوضاع فلسطین اشغالی به معنای عجز نخست وزیر رژیم صهیونیستی در اداره این وضعیت است.
این وضعیت پس از آن پیش آمده که رژیم صهیونیستی با ادعای مقابله با ایران حملاتی را علیه نیروهای مقاومت در عراق، لبنان، سوریه و فلسطین ترتیب داد.

در پی این حملات "سید حسن نصرالله" دبیر کل جنبش حزب الله لبنان با سخنرانی قاطعانه خود، صهیونیست ها را تهدید کرد که در روزهای آتی پاسخ محکمی به آنان داده خواهد شد.

اخبار منتشر حاکی از وحشت رژیم صهیونیستی از بیم پاسخ حزب الله است و شب گذشته مناطق مرزی و اشغالی بین لبنان و فلسطین اشغالی از جمله مزارع شبعا با گلوله های منور نظامیان صهیونیست روشن بوده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha