۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۳۳
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83453761
۰ نفر

برچسب‌ها

رغبتی: عرب اصرار داشت از پرسپولیس برود

تهران- ایرنا- عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: ایرج عرب اصرار بر جدایی داشت و ما هم با استعفای او موافقت کردیم.

علی رغبتی پس از پایان جلسه امروز هیات مدیره باشگاه پرسپولیس که با تغییر مدیرعاملی همراه بود، گفت: ایرج عرب به صورت رسمی استعفا داد و به همین خاطر جلسه فوق‌العاده‌ای را برگزار کردیم و با استعفای او موافقت کردیم و بلافاصله از محمدحسن انصاری فرد دعوت کردیم که در جلسه حضور پیدا کنند. ما صحبت کردیم و انصاری فرد هم این سمت را پذیرفت و پس از انجام تشریفات اداری او به صورت رسمی کارش را به عنوان مدیرعامل پرسپولیس دنبال کند.

وی افزود: حدود یک ساعت پس از شروع جلسه به این نتیجه رسیدیم که از انصاری‌فرد به صورت حضوری برای حضور در جلسه دعوت کنیم و  او هم این دعوت را پذیرفت.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه استعفای عرب پس از چند ماه مورد قبول وزارت ورزش و جوانان قرار گرفته اضافه کرد: من در جریان جزئیات جلسه عرب و وزیر ورزش پس از جام حذفی نبودم اما در آن  استعفای عرب مورد قبول وزیر ورزش قرار نگرفت و از طرفی به هیات مدیره هم او به صورت رسمی چیزی را اعلام نکرده بود. عرب اما در این بار استعفای رسمی و کتبی ارائه داد و اصرار زیادی هم داشت که استعفای او از مدیرعاملی باشگاه پذیرفته شود که این اتفاق هم در نهایت رخ داد.

وی در مورد اینکه چه مشکلی وجود داشت که عرب تاکید بر جدایی از پرسپولیس را داشت، خاطرنشان کرد: این سوال را بهتر است از خود عرب پرسید.

رغبتی در مورد اینکه چرا خود او با وجود اینکه گزینه بود، مدیرعامل باشگاه انتخاب نشد، تصریح کرد: این صحبتی بود که در فضای مجازی مطرح شد و من هیچ وقت داوطلب و کاندید مدیرعاملی نبودم چرا که معتقد بودم بزرگان و پیشکسوتانی هستند. من در حوزه دیگری فعالیت دارم اما مسئولیتی هم که در هیات مدیره پرسپولیس دارم را با تمام وجود به خاطر عشق و علاقه پیگیری می‌کنم و سعی می‌کنم که تجربه‌ام را پس از بیش از سی سال کار در ورزش در اختیار بگذارم. مدیرعاملی من فقط موضوعی بود که در فضای مجازی مطرح شد.

وی در مورد حضورش در انتخابات فدراسیون والیبال هم گفت: من از شما این موضوع را می‌شنوم و البته در یکی دو رسانه هم خواندم. در این مدت بیش از سی ساله‌ای که در ورزش فعالیت می‌کنم به حوزه کار در فدراسیون‌ها چندان علاقه‌ای نداشتم. در مورد والیبال هم نه به آن فکر کردم و نه صحبتی در این باره با من صورت گرفته است. هنوز هم ثبتنامی صورت نگرفته است. در همه رشته‌ها پیشکسوتان ان و کارشناسان با صلاحیت‌تر هستند تا برای کار حضور پیدا کنند.

عضو هیات مدیره پرسپولیس تصریح کرد: ۳۱ سال است که در ورزش فعالیت می‌کنم و دکتری مدیریت ورزشی را دارم و در حوزه‌های مختلفی هم کار کردم. اگر وزارت ورزش و جوانان و جامعه ورزشی تشخیص دهد که بتوانم کمک کنم دریغ نخواهم کرد.

وی افزود: این اولین مصاحبه من است و اهل مصاحبه نیستم. کاش دوستانی که چنین موضوعی را مطرح می‌کنند، از خود من هم سوال کنند.

رغبتی در رابطه با ناراحتی بازیکنان از پرداختی‌ها اضافه کرد: مطالبات فصل گذشته بازیکنان تسویه شده و همان زمان هم قول و قرارهای گذاشته شده است. ما تعهد داریم در شروع  فصل به بازیکنان پرداختی داشته باشیم و به طور حتم این کار اتفاق خواهد افتاد و با کادر فنی هم تعامل داریم. البته شرایطی برای پرداخت حتی فراهم شد اما انتقال پول نتوانست صورت بگیرد. البته به دنبال راه حل هستیم تا پول انتقال داده شود.

وی خاطرنشان کرد: در مورد ریحان فیلم هم هنوز زمان شروع قرارداد نرسیده است اما  تلاش می کنیم تمام کسانی که قصد کمک به پرسپولیس را دارند به حقشان برسند. باید رابطه دو طرفه داشته باشیم و دوست نداریم طرفمان هم ضرر کند.

رغبتی در مورد  غیبت اعضای هیات مدیره در جلسه امروز گفت: مهدی محمدنبی در سفر حضور داشت و در ایران نبود. ما تلفنی در ارتباط بودیم. جلسه امروز با حضور اکثریت اعضا برگزار شد و سایر اعضا در جریان مسائل بودند. ما تلفنی با اعضا تماس می‌گیریم و نظرات آنها را جویا می‌شویم.

وی در مورد تغییرات در هیات مکدیره پرسپولیس اضافه کرد: تا این لحظه بنایی در تغییرات در هیات مدیره نداریم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha