بیش از ۹۰ برنامه در تقویم ورزشی کارگری کشور ثبت شده است 

بجنورد- ایرنا- امسال بیش از ۹۰ عنوان برنامه شامل مسابقات قهرمانی کشور و رویداهای ملی در تقویم ورزش کارگری کشور مصوب شده که در نوع خود در ۲ دهه گذشته بی‌نظیر بوده است.

به گزارش ایرنا، رئیس فدراسیون ورزش کارگری روز سه‌شنبه در نشست هم اندیشی روسای هیات‌ها و انجمن‌های ورزشی کارگران کشور در بجنورد اظهار داشت: خوشبختانه تعداد رویدادها و انجمن ها به وضعیت مطلوبی رسیده و کیفیت مسابقات و سطح رقابت ها نیز بسیار بالا رفته است.
جواد رمضی افزود: یک اقدام مهم که در این دولت به آن توجه خاص شده، جلوگیری از ورود افراد غیرکارگر به عرصه ورزش های کارگری است.
وی تصریح کرد: پیش از این شاهد ورود غیرکارگران به ورزش های کارگری بودیم اما این مشکل اکنون به صفر نزدیک شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی نیز به خبرنگار ایرنا گفت: خوشبختانه توجه وزارتخانه به ورزش کارگری، بی نظیر بوده است و امروز در سایه همین توجه روسای هیات ها و انجمن های ورزش کارگری کشور در مرکز استان گردهم آمده اند. 

حسن نوری اظهار داشت: این گردهمایی تا ششم شهریور ادامه دارد و اکنون روسای ۳۱ هیات ورزشی از استان های مختلف و روسای ۲۷ انجمن فعال ورزش کارگری در این رویداد حضور دارند. 

وی این رویداد را فرصت خوبی برای معرفی استان و پتانسیل های ورزشی خراسان شمالی خواند و افزود: در این رویداد، مسائل مختلف ورزش کارگری، تقویم ورزش کارگری، مسابقات و نحوه جذب پشتیبان بررسی می شود.

نوری درباره مشکل ورزش کارگران استان اظهار داشت: بعضا، ورزشکاران برای حضور در مسابقات ورزشی کشور در دریافت مرخصی با مشکل روبه رو می شوند و صاحبان کارخانه ها، با مرخصی آنها موافقت نمی کنند که انتظار داریم مدیران کارخانه ها از کارگران ورزشکار حمایت کنند.

سال گذشته، ۲۴ تیم ورزشی کارگران مرد و ۱۴ تیم بانوان از استان خراسان شمالی به رقابت های مختلف اعزام شده اند. 

۷۱۸۵/۵۱۳۲ 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =