۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۰۸
کد خبرنگار: 1226
کد خبر: 83453638
۱ نفر

برچسب‌ها

ورزش کارگری ایران در جایگاه سوم جهان است

بجنورد - ایرنا - رئیس فدراسیون ورزش کارگری گفت: ورزش کارگری ایران، با توجه به موفقیت‌ها و کسب نشان‌های گوناگون به وسیله ورزشکاران کشور، در جایگاه سوم جهان قرار دارد.

جواد رمضی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ورزشکاران ما در آخرین رویداد ورزشی، در مسابقه‌های قهرمانی جهانی ورزش‌های کارگری که در اسپانیا برگزار شد، ۱۳۸ نشان کسب کردند.

وی افزود: وزرشکاران ما در ۹ رشته از جمله کشتی فرنگی، کشتی ساحلی، والیبال ساحلی، جودو، کاراته، تنیس روی میز و دو و میدانی در دو بخش زنان و مردان شرکت کردند.

رمضی خاطرنشان کرد: در این رویداد، بیش از ۱۳۰ نفر اعزام  شدند و با نتایج کسب شده، رتبه ما از جایگاه نهم دوره قبل به سوم جهان ارتقا یافت.

رئیس فدراسیون ورزش کارگری ادامه داد: آبان امسال هم تیم آرمان‌گهر سیرجان، به عنوان نماینده کشورمان، به مسابقات جهانی موناکو در رشته فوتبال اعزام می‌شود. 

او در باره اقدامات انجام شده برای ورزش کارگری کشور گفت: نخستین مجمع سالانه فدراسیون، ابتدای تیرماه برگزار شد و این اتفاق پس از ۶ سال اتفاق افتاد.

رمضی اظهار داشت: جایگاه ایران در  ورزش کارگری، مناسب است اما به لحاظ سخت افزاری هنوز جای کار وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: بیش از ۲۸۰ فضای ورزشی مختص کارگران ایجاد شده است و علاوه بر آن فضاهایی در کارخانه ها در اختیار قرار می گیرد.

رئیس فدراسیون ورزش کارگری درباره اعتبارات ورزش های کارگری گفت: امسال ورزش کارگری، اعتبار مصوب ندارد و اعتبار صفر است اما با حمایت های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، توانسته ایم اتفاقات خوبی در ورزش کارگری رقم بزنیم.

رئیس فدراسیون ورزش های کارگری برای حضور در نشست هم اندیشی مشترک روسای هیات ها و انجمن های ورزشی کارگران کشور که به میزبانی بجنورد در حال برگزاری است به خراسان شمالی سفر کرده است. 

۷۱۸۵/ 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =