۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۳۴
کد خبرنگار: 1015
کد خبر: 83453542
۰ نفر

برچسب‌ها

محله ایران خودرو گناوه ویژه دیده می‌شود

گناوه - ایرنا - شهرداری گناوه چندین طرح عمرانی مهم در سطح این شهر پیش بینی کرده که که یکی از آنان برنامه ریزی برای اجرا در ۲۳۳ هزار مترمربع مساحت سکونت گاه مردم در سایت ایران خودرو و حرم به حرم است.

شهردار گناوه روز سه شنبه در دیدار با مردم این محله به همراه مسئولان به مناسبت هفته دولت گفت: از مجموع ۵ طرح مهمی که با ۷ رای شورا مصوب و اجرایی خواهد شد طراحی پل ورودی ، حرم به حرم ، پل خور گردشگری ، ورودی شهر از طرف پلیس راه تا چهارراه توپ و  سایت ایران خودرو و حرم به حرم است.

سیدجواد حسینی حقیقی افزود: بخش اعظمی از بودجه داخلی  شهرداری در  محله ایران خودرو و حرم به حرم هزینه خواهد شد.

وی گفت: مراحل اداری و نقشه کشی طرح های پیش بینی شده  در دست اقدام است که به زودی با پیمانکار قرارداد منعقد و شروع بکار خواهند کرد.

شهردار گناوه اظهار داشت: برای اجرای طرح های پیش بینی شده در سایت ایران خودرو باید نسبت به  مسیر  هدایت آب های سطحی  دقت و توجه ویژه ای شود.

وی افزود: طرح تفصیلی شهر گناوه قابلیت بازنگری دارد که انجام خواهد شد.

فرماندار گناوه گفت: در هفته دولت برنامه های متعددی در سطح این شهرستان پیش بینی شده که دیدار با مردم یکی از آنان است.

سیدعلی پاک نژاد افزود: درطول دوران انقلاب بخصوص در دولت تدبیر و امید خدمات گسترده ای در سطح شهر و روستاهای این شهرستان به مردم ارایه شده  که باید به مردم بازگو شود.

وی اظهارداشت: مردم مطئمن باشند که مسئولان در کنار و همراه آنان هستند و در اتاق ادارات بر روی همه باز است.

وی گفت: آسفالت معابر و ، کوچه های  محله ایران خودرو امسال انجام  و احداث مدرسه پیش بینی شده است.

در این نشست مردم این محله به بیان مسایل و مشکلات پرداختند که نام گذاری کوچه ها و معابر، احداث مجتمع فرهنگی هنری ، بوستان و مرکز درمانی  ، توسعه مسجد ، بهبود وضعیت آب آشامیدنی، روشنایی معابر، بهره مندی از تلفن ثابت و جمع آوری احشام و سگ های سرگردان از عمده مطالبه های آنان از مسئولان بود که به آنان پاسخ دادند.

شهر گناوه مرکز شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر واقع و از مجموع ۱۰۳ هزار نفر جمعیت حدود ۸۰ هزار نفر در شهر ساکن هستند.

۶۱۶۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =