رییس هیات مدیره پرسپولیس به جای جلسه به دکتر رفت

تهران- ایرنا- رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در مهمترین جلسه این باشگاه که منجر به انتخاب مدیرعامل شد، غایب بود و به جای آن به دکتر رفت.

پس از استعفای ایرج عرب، صبح امروز جلسه مهمی در باشگاه پرسپولیس درباره استعفای او و تصمیم‌گیری در مورد مدیرعامل جدید باشگاه برگزار شد و در نهایت هم محمدحسن انصاری‌فرد به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه معرفی شد.

از نکات مهم این جلسه غیبت جعفر کاشانی رئیس هیات مدیره باشگاه در این نشست بود. در حالی که اعضای هیات مدیره برای انتخاب مدیرعامل جدید در حال رایزنی با  انصاری‌فرد بودند، کاشانی وقت دکتر داشت و به جلسه نیامد.

جعفر کاشانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به علت غیبتش در جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: وقت دکتر داشتم و به همین خاطر نتوانستم در جلسه حضور پیدا کنم اما سایر اعضا به خوبی پیگیر کارها بودند مدیرعامل باشگاه را انتخاب کردند.

وی در مورد مدیرعاملی محمدحسن انصاری‌فرد در پرسپولیس افزود:‌ انصاری‌فرد از مدیران خوب فوتبال ایران و از پیشکسوتان تحصیلکرده باشگاه است. امیدوارم با تجربه او پرسپولیس بتواند موفق ظاهر شود.

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: هیچ کس در پرسپولیس به تنهایی نمی‌تواند کارها را پیگیری کند. باید همه دست در دست هم همراه پیشکسوتان و هواداران کار را پیش ببریم و موفق ظاهر شویم.

کاشانی خاطرنشان کرد: پرسپولیس باشگاه بزرگی با چند دهه سابقه است و امیدوارم روزی برسد که زمینه برای بازدهی فراهم باشد. پرسپولیس با حضور افرادی مانند انصاریفرد می‌تواند موفق ظاهر شود.

با این حال این موضوع نشان می‌دهد که نقش رئیس هیات مدیره در نشست‌های باشگاه در سطح مدیریتی تاثیرگذار نیست و به صورت عملی هیات مدیره باشگاه بدون رئیس کارها را پیگیری می‌کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha