۷۶۸ مبلغ بیانیه گام دوم انقلاب را در آیین‌های محرم بوشهر تبیین می‌کنند

بوشهر- ایرنا- همزمان با آئین‌های محرم بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی توسط ۷۶۸ مبلغ در استان بوشهر تبیین می‌شود.

 مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: از این شمار ۶۲۰ مبلغ شامل ۴۰۰ مبلغ و ۲۲۰ مبلغه از روحانیون بومی و ۱۴۸ مبلغ از دفتر تبلیغات قم به این استان اعزام می‌شوند.

حجت‌ الاسلام عبدالرضا سروستانی روز سه شنبه در نشست ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبت‌های دینی استان بوشهر افزود: بیانیه گام دوم انقلاب برگرفته شده از معارف عاشوراست که باید برای قشرهای مختلف جامعه تبیین شود.

وی ادامه داد: در آستانه ماه محرم امسال با برگزاری نشست‌های توجیهی و آموزشی با جامعه هدف و اقشار تاثیرگذار تلاش می‌شود بیانیه گام دوم انقلاب در بین اقشار مختلف جامعه و بویژه در مراکز علمی و آموزشی به نحو شایسته‌ای تبیین شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر اظهار کرد هیات‌های مذهبی در مقاطع مختلف انقلاب اسلامی در تقویت روحیه مذهبی و ترویج سیره پیامبر اسلام (ص)، اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و تقویت روحیه جهادی و انقلابی در سطح جامعه ایفای نقش کردند.

سروستانی بیان کرد: هیات‌های مذهبی پیشگامان اجرای برنامه‌های معرفتی زیادی برای تبیین جایگاه رفیع ولایت هستند.

وی افزود: در این ارتباط فعالیت‌ها و برنامه‌های کیفی و ارزشمندی در ایام دهه ولایت توسط هیات‌های مذهبی انجام می‌شود.

سروستانی تاکید کرد: فضای مجازی ظرفیت‌ مناسبی برای انعکاس این فعالیت‌ها فراهم کرده است که باید از آن نهایت بهره‌برداری انجام شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر گفت: استفاده از ظرفیت شبکه تبلیغی فرصت مناسبی است تا با مطالعه بیانیه گام دوم وظیفه خود را به عنوان کسانی که عشق به ولایت دارند، ایفا کنیم.

۷۲۱۲/۶۰۴۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =