ایران به برکت خون شهدا مقتدرانه مقابل استکبار ایستاده‌ است

ارومیه- ایرنا- فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: ایران اسلامی به برکت خون شهدا امروز مقتدرانه در برابر استکبار و توطئه‌ها آنان ایستاده است.

سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری روز سه‌شنبه در دیدار با خانواده شهید «حسین باپیری» با اشاره به اینکه یکی از سرمایه‌های ماندگار نظام اسلامی خون شهداست، افزود: خانواده، فرزندان و همسران شهدا مطمئن باشند که سپاه و نظام مقدس جمهوری اسلامی پس از خداوند متعال حامی آنان بوده و خواهد بود. 

وی ادامه داد: وقتی شهیدی در راه اسلام، قرآن، دین و انقلاب جان خود را نثار می‌کند، مسلم است که صاحب و پشتیبان خانواده آن شهید نیز خداوند متعال خواهد بود.

سردار شهسواری گفت: راه شهیدان راه قرآن و دین بوده و وظیفه همه ما این است که در راه توسعه اهداف شهدا کوشا و تلاش کنیم و نگذاریم عزت خون پاک شهیدان پایمال شود.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی هدف از دیدار با خانواده شهدا را تجدید میثاق دوباره با آرمان‌های شهدا عنوان کرد و افزود: ما به آنچه که شهیدان مدعی آن بودند، می‌بالیم و همواره سعی خواهیم کرد راه شهدا را ادامه دهیم.

وی اضافه کرد: امروز سرمایه بسیار بزرگ و گرانقدری نصیب خانواده‌های شهدا شده و این خانواده‌ها باید از این گنجینه‌های ارزشمند که اهداف شهدا بوده است، صیانت کنند.

۳۰۷۲/۶۰۰۹

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =