۵ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۹:۳۰
کد خبرنگار: 1449
کد خبر: 83453085
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۴۰ میلیارد ریال طرح در بخش سامن ملایر بهره برداری شد

همدان _ ایرنا _ در چهارمین روز از هفته دولت ۱۶ طرح عمرانی و اقتصادی با اعتباری حدود ۱۴۰ میلیارد ریال بهره برداری و عملیات اجرایی یک طرح با اعتبار ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال آغاز شد.

معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر روز سه شنبه در آئین افتتاح آبرسانی به روستای نمازگاه سامن گفت: با وجود تحریم های ظالمانه و مشکلات اقتصادی امروز شاهد بهره برداری از طرح های عمرانی بسیاری در سطح شهر و روستاها هستیم.

قدرت الله ولدی بهره برداری از ۱۱۷ طرح با اعتبار بیش از ۲ میلیارد ریال در ملایر را نشان از عملکرد مطلوب دولت تدبیر و امید دانست و افزود: ملایر به واسطه وجود تعامل و همدلی بین مجموعه این شهرستان به یک کارگاه عمرانی تبدیل شده و روند توسعه را پر شتاب طی می کند.

وی ادامه داد: هفته دولت بهترین فرصت برای بیان دستاوردهای دولت و نظام است و مدیران موظف هستند خدمات دولت را به نحو مطلوب به مردم بازگو کنند.

افتتاح طرح های کشاورزی بخش سامن


بخشدار سامن نیز ایجاد وفاق و همدلی را زمینه مناسب برای خدمت رسانی به مردم و توسعه روستاها دانست و بیان کرد: خدمات دولت تدبیر و امید در بخش سامن بی شمار است و امروز شاهد توسعه و عمران روستاهای این بخش هستیم.

مصطفی عبدالملکی ادامه داد: به واسطه همت و تلاش دولت، امسال برای بهسازی و جدولگذاری روستاهای بخش سامن بیش از ۲۲ میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده است که با اختصاص قیر رایگان و آسفالت این اعتبار از ۷۰ میلیارد ریال افزایش می یابد.

وی ادامه داد: در هفته دولت امسال ۱۶ طرح دولتی، عمومی و خصوصی با اعتباری افزون بر ۱۴۰ میلیارد ریال بهره برداری و عملیات اجرایی یک طرح با اعتبار ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال آغاز شد.

بخشدار سامن گفت: افزون بر این طرح ها چهار خطه محور سامن به سه راهی بروجرد و محور ملایر _ آورزمان _ نهاوند نیز در این بخش در دست اجرا است.

عبدالملکی همچنین به ترمیم، زیرسازی، جدولگذاری و آسفالت بلوار ورودی سامن به طول ۱.۷ کیلومتر و مساحت ۱۲ هزار مترمربع اشاره و اظهار داشت: مرکز جامع سلامت سامن و چهار مرکز دیگر نیز در روستاهای بزرگ این بخش به بهره برداری رسید.

وی نوسازی ۹ خانه بهداشت و تجهیز چهار روستا با اعتبار یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال به دوربین مدار بسته را از دیگر طرح ها برشمرد و گفت: جدولگذاری و آسفالت روستاهای لولوهر و دوریجان نیز توسط دهیاری انجام شد.

افتتاح آبرسانی به روستای نمازگاه سامن


در چهارمین روز از هفته دولت، بیش از ۵۱ میلیارد ریال طرح به طور همزمان در بخش سامن بهره برداری شد که شامل افتتاح ۲ باب مدرسه چهار و ۶ کلاسه و سالن چند منظوره حسین آباد ناظم با اعتبار ۵۲ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال، چهار طرح جهاد کشاورزی با اعتبار ۱۰ میلیارد و ۱۹۰ میلیون ریال، افتتاح مرحله نخست طرح بهسازی روستای دوریجان و همزمان چند طرح دهیاری ها با هشت میلیارد و ۵۷۰ میلیون ریال، افتتاح ۲ طرح آبرسانی به روستاهای نمازگاه و منگاوی با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال و طرح گردشگری روستای مانیزان با اعتبار هفت میلیارد ریال است.
۷۵۲۸/۲۰۸۷

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha