هشت طرح عمرانی و خدماتی در بخش بلده نور افتتاح شد

نوشهر - ایرنا - همزمان با سومین روز از هفته دولت هشت طرح عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد و ۱۹۰ میلیون تومان در بخش بلده شهرستان نور به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا، فرماندار شهرستان نور در حاشیه افتتاح این پروژه به خبرنگار ایرنا گفت :  ۳ طرح از میان هشت طرح در حوزه مخابرات بود که با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

علی شادمان افزود : برای اماده سازی این طرح  ۱۵ کیلومتر فیبر نوری از رزن به دوآب، نوسازی فیبر نوری از رزن تا بلده به همراه تبدیل جی اس ام ارتباطات مخابراتی بخش بلده انجام شده است.

وی گفت : در حوزه توزیع شرکت برق نیز ۲ طرح با اعتبار یک میلیارد و یک صد میلیون تومان هزینه شده است.

فرماندار نور افزود : نصب شش دستگاه ترانس، احداث کابل خودنگهدار فشار ضعیف به طول ۳ هزار و ۵۰۰ متر، احداث شبکه فشار متوسط به طول ۲ هزار متر به همراه نصب ۲۳۳ دستگاه انشعاب جدید از جمله کارهای این دو طرح بوده است.

به گفته وی، آسفالت روستایی کلاونگا به طول ۴ کیلومتر با اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان، یک کیلومتر پیاده روسازی در شهر بلده  و احداث کمپ کوهنوردی روستای میناک با ۹۰ میلیون تومان از دیگر طرح های افتتاحی امروز در بخش بلده بوده است.

 فرماندار شهرستان نور گفت که در هفته دولت امسال ۷۴ طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر ۴۱ میلیارد و ۸۷۴ میلیون تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

/۱۲۹۵/ ۱۶۰۲/۱۶۵۴

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha