۴ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۲۵
کد خبرنگار: 2217
کد خبر: 83452774
۰ نفر

برچسب‌ها

تجلیل از کارمندان نمونه تالش و صومعه‌سرا

آستارا - ایرنا - ۱۲ مدیر و ۱۰۷ کارمند نمونه تالش و نیز پنج مدیر و ۶۱ کارمند نمونه دستگاه‌های اجرایی شهرستان صومعه‌سرا واقع در غرب استان گیلان تجلیل شدند.

به گزارش خبرنگار ایرنا فرماندار تالش عصر دوشنبه در یادواره شهدای کارمند و معرفی کارکنان نمونه در سالن اجتماعات اداره ارشاد این شهرستان اظهار کرد: کارمندان عزیز باید رفتار و منش شهیدان رجایی و باهنر را سرلوحه کار خود قرار دهند، تا رضایت مردم و خداوند را به دست آورند.

سید عیسی مهدوی افزود: مردم ولی نعمتان ما هستند و خدمت صادقانه و حسن رفتار با مراجعه کنندگان، باید در اولویت کاری مدیران و کارکنان زحمت کش دستگاه های اداری و نهادها باشد.

وی اعتقادات دینی کارمندان ایران را وجه تفاوت با کارمندان کشورهای دیگر دانست و ادامه داد: کارکنان دولت در نظام مقدس جمهوری اسلامی برای رضای خدا و در راستای ارزش های اسلامی و پاسداشت خون شهدا، صادقانه خدمت می کنند.

فرماندار تالش بیان کرد: دولت تدبیر و امید همواره بدنبال استفاده از تمام ظرفیت ها و توانمندی های نظام برای خدمت به مردم است و ملت و دولت با صلابت، اقتدار و همدلی در مقابل توطئه ها و دسیسه های دشمنان ایستاده اند.

مهدوی گفت: اگر منصفانه قضاوت کنیم، سیاست خارجی دولت تدبیر و امید قوی و مستحکم بوده و تاثیرات بسزایی داشته است، به طوری که به دشمنان ما نیز ثابت شده است که هیچکس حق تصمیم گیری برای کشور ما را ندارد.
در پایان این آئین از ۹ خانواده کارمند شهید و آقایان غلامحسین بختشاهی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای، محمدتقی اصلح نژاد مدیر شرکت آب و فاضلاب شهری، محمد قلی نژاد رئیس اداره تعاون روستایی، عارف شادکام رئیس اداره حفاظت محیط زیست، بهزاد رحیمی نژاد رئیس اداره تعزیرات حکومتی، ایرج علیزاده رئیس اداره کمیته امداد امام (ره)، مهریار موسی نژاد رئیس اداره گاز، فردین نورزاد رئیس اداره ثبت اسناد، رضا جوادی رئیس اداره بنیاد مسکن، قدرت رحمانی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بهرام بهرام پور رئیس امور آب و بهرنگ بهرامی معاون اداره گاز به عنوان مدیران نمونه و همچنین از ۱۰۷ کارمند نمونه اداره ها و نهاد های تالش تجلیل شد.

گزارش خبرنگار ایرنا در صومعه سرا نیز حاکیست؛ فرماندار این شهرستان در مراسم تجلیل از کارمندان اظهار داشت : کارمندان امین مردم و جامعه هستند و فرهنگ کار در جامعه اسلامی از ارزش والایی برخوردار است .

سیدجلال سیدمحمدی با اشاره به اینکه احساس مسئولیت و ارائه خدمات صادقانه باید در اولویت قرار گیرد ادامه داد:  باید تلاش کرد تا در دوران خدمت به مردم نامی نیک از ما در جامعه بماند .

وی افزود: روز کارمند، روزی است که از خدمات و زحمات قشری قدردانی می شود که با تعهد و وجدان کاری در راه خدمت به هم وطنان خود گام برداشته و تلاش می کنند. 

فرماندار صومعه سرا اضافه کرد: با خدمت به مردم می توان در جامعه امید را افزایش داد.

حجت الاسلام محمدمهدی راشدنوری امام جمعه شهرستان صومعه سرا نیز گفت: مسئولان باید خدمت به مردم را سرلوحه کار قرار دهند چرا که با قبول مسئولیت، در برابر مردم و وظیفه ای که برعهده گرفته اند، باید پاسخگو باشند و هر آنچه را که در توان دارند، برای خدمت رسانی به مردم انجام دهند.
 به گزارش ایرنا در این مراسم از پنج مدیر و ۶۱ کارمند نمونه ادارات تجلیل شد.

هفته نخست شهریور ماه سالگرد شهادت رجایی و باهنر رئیس جمهوری و نخست وزیر در سال ۱۳۶۰، هفته دولت نامگذاری شده و سومین روز این هفته، روز کارمند است.
شهرستان های تالش و صومعه سرا در غرب استان گیلان قرار دارند. 

۷۱۰۶ / ۷۱۲۴ / ۷۲۹۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =