۴ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۵۰
کد خبرنگار: 2506
کد خبر: 83452550
۰ نفر

برچسب‌ها

سخنگوی فدراسیون‌فوتبال: از صحبت‌های تاج سوء تعبیر شد

تهران - ایرنا - سخنگوی فدراسیون فوتبال، گفت: از صحبت‌های رییس فدراسیون مبنی رعایت قوانین آسیایی و جهانی از سوی رسانه‌ها، سوء تعبیر شده است.

«امیرمهدی علوی» سخنگوی فدراسیون فوتبال پس از حواشی ایجاد شده پس از اظهارات «مهدی تاج» مبنی بر اینکه خبرنگاران در صورت مطرح کردن سوالات حاشیه‌ای با محرومیت چهار ساله از حضور در محافل فوتبالی مواجه می‌شوند، گفت: باب نقد، تحلیل و تفسیر همکاران رسانه‌ای از فدراسیون فوتبال همواره گشوده است و خود را به تاکید ریاست، مکلف به پاسخگویی می دانیم اما به طور حتم در فیلم کوتاهی که از اظهارات مهدی تاج منتشر شده، سوء تعبیر شده است.

وی افزود: حتی در جلسه روز گذشته در جمع اهالی رسانه ریاست فدراسیون تاکید داشتند که رسانه‌ها به عنوان چشم بینای ورزش کشور، مشکلات را منعکس کنند. آنچه در باب موضوع محرومیت طرح شده و به عنوان تهدید مورد بازنشر قرار گرفته، به مباحثی در سال‌های گذشته برمی گردد که متاسفانه به دلیل عدم رعایت برخی قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا، نمایندگان رسانه ها حتی در برخی موارد از ایران در رویدادهای بین المللی دچار مشکل شده و حتی محرومیت های سنگین و طولانی را برای چند نفر در پی داشته است.

علوی ادامه داد: در واقع یکی از اهداف برگزاری کارگاه همین بوده که نمایندگان رسانه‌ها با قوانین به شکل کامل آشنا شوند و دیگر در رویدادهای بین المللی شاهد بروز موارد مشابه نباشیم. لذا با طرح این مباحث و آموزش‌های علمی امیدواریم چنین اتفاقاتی چه در عرصه بین المللی و چه در رقابت های داخلی لیگ کاهش پیدا کند.

سخنگوی فدراسیون فوتبال تاکید کرد: پیرو برگزاری این کارگاه، موارد مطرح شده منطبق با قوانین رسانه‌ای کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان آیین نامه اجرایی مسابقات لیگ برتر در حوزه رسانه تدوین و ابلاغ خواهد شد که تمامی رویدادهای رسانه‌ای در این حوزه نیز طبق آخرین قوانین بین المللی از سوی برگزارکنندگان همچنین نمایندگان رسانه ها اجرا شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =