استاندار مازندران: ایران اسلامی را نمی‌توان تحریم کرد

نوشهر – ایرنا – استاندار مازندران با اشاره به افتتاح پروژه‌های هفته دولت در استان گفت: ایران اسلامی به دلیل ساختار درستی که دارد تحریم شدنی نیست و افتتاح پروژه‌های هفته دولت بزرگترین دلیل بر این ادعا است.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، احمد حسین‌زادگان روز دوشنبه در آیین بهره‌برداری از پروژه ایستگاه فوق توزیع برق شهرستان تنکابن افزود: تمامی این پروژه‌ها در شرایط سخت تحریم  احداث و به بهره برداری رسید که نشان از شکست توطئه‌های دشمن علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارد.

وی اظهار داشت: جمهوری اسلامی یک نظام مردمسالار برآمده از مردم بوده و افکار عمومی از اهمیت ویژه ای برخوردار است بنابراین باید اطلاع رسانی درست و به موقع از عملکردها و اقدامات صورت گیرد تا مردم آگاهی بیشتری پیدا کنند.

وی با بیان اینکه مردم به طور دائم در حال رصد کردن مسئولان هستند، خاطرنشان کرد : باید نقش رسانه ها در زمینه شناساندن و معرفی عملکرد دولت و نظام پررنگ تر از قبل شود و در این راستا سعی شده تا پروژه ها پیوست رسانه ای داشته باشند.

به گفته حسین زادگان، مردم به دلیل برخی مشکلات اقتصادی ناراضی هستند اما شاهد آن هستیم که اعتراضات اجتماعی به بیش از ۳۰ درصد کاهش یافته که نشان از بصیرت و آگاهی انها نسبت به دشمنان دارد.

وی با اشاره به اینکه باید با اختلاس گران برخورد شود، افزود : هر کس به این مردم وفادار و انقلابی خیانت کرده ، عاقبت بخیر نشده و به عزت و آبروی خود چوب حراج زده است.

استاندار مازندران یادآور شد: باید  این روند همچنان ادامه داشته باشد تا ایران اسلامی بیش از پیش در جهان عزتمندانه تر گام بردارد و به پیش برود.

استاندار مازندران روز دوشنبه همزمان با سومین روز از هفته دولت به منظور دیدار با مردم شهرستان رامسر و افتتاج چند پروژه عمرانی و خدماتی به شهرهای رامسر ، تنکابن و عباس آباد  در غرب مازندران سفر کرده است.

/۱۶۰۲/۷۵۱۳/۱۸۹۹

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =