رفیعی: خدا را شکر تاج فقط رییس فدراسیون فوتبال است

تهران- ایرنا- وکیل بین المللی فوتبال گفت: خدا را شکر مهدی تاج فقط رییس فدراسیون فوتبال ایران است و در غیر این صورت معلوم نبود در مقام های دیگر چه احکامی را صادر می کرد.

غلامرضا رفیعی روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص اظهارات مهدی تاج مبنی بر اینکه اگر خبرنگاری سول غیر مرتبطی بپرسد می توانند چهار سال فعالیت او در فوتبال کشور را لغو کنند، گفت: صحبت‌های رییس فدراسیون فوتبال در خصوص خبرنگاران به هیچ عنوان در قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا، فیفا و هیچ کشور دیگر جهان وجود ندارد. هیچ گاه خبرنگاری به خاطر سوالاتش در عرصه فوتبال محروم نشده یا کارت خبرنگاری وی برای این رشته ورزشی به مدت چهار سال باطل نشده است.

وی ادامه داد: به نظر من صحبت‌های مهدی تاج نشان می‌دهد که دامنه صبر و شکیبایی وی نسبت به تعداد اندکی از جامعه خبرنگاران کشور که هرزگاهی از او انتقاد می‌کنند به سر آمده است. معنای گفت‌وگوی روز گذشته رییس فدراسیون فوتبال در جهان بی‌سابقه است البته شیوه مدیریتی او نیز در جهان فوتبال کم نظیر است.

وکیل بین المللی فوتبال گفت: کسی که خود الزامات اساسنامه فیفا را در جهت اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال اجرا نکرده، حق ندارد به خبرنگاران آموزش قوانین و مقررات فیفا را بدهد. امیدوارم ورزشی نویسان ایران شهامت، استقلال و غیرت خود را حراج حضور در چهار تورنمنت آسیایی و جهانی نکنند.

وی ادامه داد: خدا را شکر مهدی تاج فقط رییس فدراسیون فوتبال کشورمان است و در غیر این صورت معلوم نبود در مقام‌های دیگر چه احکامی را صادر می کرد. از او و مشاورین حقوقی وی خواهش می کنم مستند قانونی خود در رابطه با مفاد مصاحبه دیروز رییس فدراسیون فوتبال را بدون کم و کاست در سایت فدراسیون فوتبال منتشر کنند.

رفیعی افزود: بهتر است مسئولان فدراسیون فوتبال بدانند که فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا هیچ قانون محرمانه ای ندارند.

اخبار مرتبط

  • دیکتاتوری کوچک تاج

    دیکتاتوری کوچک تاج

    تهران- ایرنا- رییس فدراسیون فوتبال خبرنگاران را تهدید به محرومیت از فعالیت فوتبالی کرد. این…

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =