۴ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۵۹
کد خبرنگار: 1383
کد خبر: 83452353
۰ نفر

برچسب‌ها

سند مالکیت بستر رودخانه ساواشی فیروزکوه صادر شد

تهران- ایرنا- سرپرست امور منابع آب فیروزکوه از اخذ یک فقره سند ششدانگ تک برگی بستر رودخانه ساواشی خبر داد و گفت: این سند برای ۴۰ هکتار از بستر رودخانه صادر شد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، وحید مرادی نسب در این باره اظهار داشت: در پی تلاش واحد حقوقی این امور در مرداد ماه سال جاری توانست سند ششدانگ تک برگی حدود ۴۰ هکتار از بستر رودخانه ساواشی در منطقه کلفور را اخذ کند.

وی افزود: در ضمن این امور تا پایان سال ۹۷ توانسته بود نسبت به اخذ ۲۵۵ هکتار از اراضی بستر رودخانه های شهرستان فیروزکوه اقدام کند.

سرپرست امور منابع آب فیروزکوه با بیان اینکه با این اقدام دست متعدیان به رودخانه و بستر طبیعی و قانونی آن کوتاه و مالکیت شرکت آب منطقه ای تهران تثبیت شد، ادامه داد: از این پس همه اقدامات خلاف قانون صورت گرفته در جهت صدور سند مالکیت و یا مجوز ساخت و ساز به مخاطره افتاده و با استقرار مالکیت شرکت آب منطقه ای، بستر رودخانه ها از تصرف مصون خواهد ماند.

مرادی نسب خاطرنشان کرد: اقدام امور آب تا اخذ سند مالکیت برای تمامی بازه ها ادامه داشته و به موازات آن تقاضای خلع ید و رفع تصرف از اراضی که اسناد آن به شرکت آب منطقه ای منتقل شده در دستور کار امور قرار خواهد گرفت.

تهرام/۸۱۳۸//۱۳۴۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =