هفت طرح اشتغال‌زایی در جویبار به بهره‌برداری رسید

ساری – ایرنا - هفت طرح اشتغال‎زایی با حضور مسئولان شهرستانی همزمان با سومین روز از هفته دولت روز دوشنبه در شهرستان جویبار به بهره‎برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، این طرح ها شامل دو طرح کارگاه تولیدی ادوات و ماشین آلات کشاورزی ، تولید قاب پرده ، کارگاه قنادی ، استخر ماهی ، مرکز ترک اعتیاد و کابینت سازی بوده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان جویبار در مراسم افتتاح طرح های خوداشتغالی گفت: به مناسبت هفته دولت کارگاه تولیدی ادوات و ماشین آلات کشاورزی کمباین با تسهیلات ۵۰ میلیون تومان و اشتغال سه نفر به صورت مستقیم بهره برداری رسید.

محمود ضیاء سراجی با بیان اینکه کارگاه تولیدی ادوات و ماشین آلات کشاورزی دروگر با تسهیلات ۵۰ میلیون تومان و اشتغال پنج نفر به صورت مستقیم به بهره‌برداری رسید ، افزود :کارگاه قنادی با تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی و اشتغال ۲ نفر در روستای گلیرد و کارگاه تولید قاب پرده با تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی و اشتغال ۲ نفر به صورت مستقیم به بهره برداری رسید.

وی گفت که استخر ماهی هم با تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی و اشتغال دو نفر به صورت مستقیم در روستای میستان به بهره برداری رسید.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان جویبار هم در افتتاح طرح های اشتغالزایی خود گفت که مرکز ترک اعتیاد سرپایی با ظرفیت ۵۰ نفر توسط بخش خصوصی به بهره برداری رسید که با افتتاح این طرح ۳ نفر به صورت مستقیم مشغول به کار شده اند.

سیما باوندی افزود : یک واحد اشتغالزایی کابینت سازی بهبود یافته از اعتیاد هم با تسهیلات ۱۵ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

به مناسبت هفته دولت ۲۲ طرح و با هزینه ۱۸ میلیارد تومان در شهرستان جویبار به بهره بر داری می رسد.

۷۳۳۴/۱۶۵۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =