مدیران خدمتگزاری به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند

قصرشیرین- ایرنا- فرماندار قصرشیرین گفت: مسئولان و مدیران ادارات باید از فرصت دوران مسئولیتی خود با تاسی از شهیدان رجایی و باهنر در راستای خدمتگزاری شایسته به مردم تلاش کنند زیرا مردم صاحبان اصلی این نظام هستند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مرادعلی تاتار روز دوشنبه در آیین تجلیل از کارمندان نمونه ادارات شهرستان قصرشیرین در سرسرای غدیر افزود: شهیدان رجایی و باهنر با خدمت صادقانه توانستند ماندگار شوند و رمز جاودانه شدن آنان در خدمتگزاری و نوکری مردم بود.

وی اظهار داشت: داشتن هنر خدمت رسانی به مردم، رفع مشکلات و تلاش برای برطرف کردن دردهای مردم باید در وجود مدیران و کارمندان  نهادینه شود.

فرماندار قصرشیرین افزود: مردم ولی نعمتان نظام هستند و از ابتدای شکل گیری انقلاب تاکنون همواره توطئه های دشمن با حضور مردم و رهبری های رهبر معظم انقلاب اسلامی خنثی شده است.

تاتار ادامه داد: هفته دولت  فرصتی ارزشمند برای بیان دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی و خدمات شایسته دولت به مردم است و مدیران از هر فرصتی باید برای ایجاد امید در بین مردم استفاده کنند.

وی، تعهد، تخصص، مسئولیت پذیری، اخلاص در کار، تلاش برای رفع مشکلات را از ویژگی های یک کارمند نمونه بیان کرد و گفت: امسال به نام رونق تولید از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی نام گرفته و همه باید برای تحقق آن تلاش کنیم.

در پایان با اهدای هدایایی از ۴۰ تن از کارمندان نمونه و تلاشگر شهرستان قصرشیرین تجلیل شد.

                                                            

۶طرح عمران شهری در قصرشیرین بهره برداری رسید 

در سومین روز از گرامیداشت هفته دولت با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان قصرشیرین ۶ طرح عمران شهری به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا، شهردار قصرشیرین در آیین افتتاح این طرح ها با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: در مجموع برای اجرای این طرح ها ۷۵۰ میلیون تومان هزینه شده است.

صحبت پورافشار افزود: این طرح ها شامل تجهیز و تکمیل بوستاهای ده سلیم، قصرجدید و بسیج، نصب المان و تکمیل میدان قصرجدید، خرید و نصب لوازم بازی، اجرای موزائیک و جدول گذاری به طول ۲ هزار و ۱۰۰ متر مربع است.

قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت دارد.

۳۰۱۲/۸۰۶۶