۴ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۰۹
کد خبرنگار: 2146
کد خبر: 83451692
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۸۷ میلیارد ریال برای عمران و آبادانی روانسر اختصاص یافت

کرمانشاه- ایرنا- فرماندار روانسر از اختصاص ۱۷۸ میلیارد و ۱۱۰ میلیون ریال اعتبار برای سال مالی ۹۸ به این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایرنا، سعدی مصطفی زاده روز دوشنبه در کمیته برنامه ریزی شهرستان روانسر افزود: حدود ۱۵ میلیارد ریال از این اعتبارات از محل بودجه های نفت و گاز، استانی و توازن در نظر گرفته است

وی ادامه داد: ۳۸ میلیارد و ۳۶۱ میلیون ریال از اعتبارات شهرستان روانسر از الزامات بودجه است که برای اجرای طرح های هادی، آب روستایی و پاسگاه های انتظامی هزینه می شود.

فرماندار روانسر اضافه کرد: اعتبارات سالجاری شهرستان روانسر برای اجرای ۹۲ پروژه در سه بخش کشاورزی ، صنعت و خدمات هزینه خواهد شد.

مصطفی زاده مهمترین این طرح ها را رفع نقاط حادثه خیز، بهسازی معابر شهرهای روانسر و شاهو، ساماندهی سراب روانسر، اجرای سه طرح هادی روستایی، تکمیل کنار گذر شهر روانسر، تکمیل زیرساخت های شهرک صنعتی، اصلاح شبکه آب شهرهای روانسر و شاهو،تعمیر و تجهیز پایگاه های سلامت و خانه های بهداشت و تکمیل استادیوم و بهسازی فضاهای ورزشی شهرستان اعلام کرد.

وی با بیان اینکه اولویت توزیع اعتبارات با طرح های نیمه تمام و مستمر است، اظهار کرد: مدیران در جذب اعتباران باید تمام تلاش و توان خود را بکار گیرند در غیر این صورت باید پاسخگوی افکار عمومی باشند.

وی یادآور شد: اعتبارات سال گذشته شهرستان روانسر ۱۴۸ میلیارد و ۷۳۹ میلیارد ریال بود.

شهرستان روانسر با ۴۷ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.

۸۰۶۶/۷۴۵۵ 

برچسب‌ها