توسعه عمرانی باید با تغییر نگرش همراه باشد

اصفهان - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: توسعه عمرانی و ساخت وسازهای جدید در حوزه فرهنگ و هنر باید با تغییر نگرش‌ها ، رویکردها و ارایه برنامه‌های نو و تازه همراه باشد.

سید عباس صالحی روز دوشنبه در آیین بهره برداری از ساختمان بازسازی شده اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان اظهار داشت: هر گونه اتفاق سخت افزاری که امیدواری را به همراه دارد باید با تغییرات و اتفاقات مناسب در حوزه نرم افزاری همراه باشد.

وی ادامه داد: در شرایط جدیدی که شاهد بهره‌برداری از ساختمان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان  هستیم بی شک باید نگاه‌های تازه، هم افزایی و ایده های با طراوت بیش از گذشته شکل گیرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: امیدواریم که امکان جدید بتواند در راستای پیشبرد اهداف فرهنگی و هنری موثر واقع شود و ساختمان جدید اداره کل اصفهان نیز بتواند برای اصفهان که مهد فرهنگ و هنر است سودمند و اثر بخش واقع شود.

صالحی افزود: باید از مدیران، وزرا و معاونان پیشین تشکر کرد که با همت خود سبب تکمیل و بهسازی این مکان شدند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان نیز در این آیین گفت: پیش تر قرار بود این مجموعه در هشت ماه تکمیل و به بهره برداری برسد اما حدود سه سال به طول انجامید.

حجت الاسلام محمد علی انصاری افزود: برای تکمیل این مجموعه شاهد تلاش همکاران خود بودیم و با وجود مشکلاتی که در ساختمان پیشین وجود داشت همکاران در راستای وظایف خود کوتاهی نکردند.

ساختمان بازسازی شده  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان با چهار هزار و ۵۰۰ متر مربع زیربنا و یکهزار و ۱۰۰ متر زمین شامل ۷۰ اتاق ، سالن جلسات و بخش‌های مختلف نظیر فرهنگی، اداری، مالی به بهره‌برداری رسیده است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح دوشنبه با حضور در گلستان شهدای اصفهان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

۶۰۲۰/۶۹۹۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =