۴ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۰:۱۲
کد خبرنگار: 2239
کد خبر: 83451282
۰ نفر

برچسب‌ها

اورژانس البرز  سه هزارو ۴۰۱ ماموریت امدادی انجام داد

کرج - ایرنا - در هفته پایانی مرداد ماه سال جاری و افزایش تردد مسافران از محور های مواصلاتی استان امداد گران اورژانس البرز سه هزارو ۴۰۱ ماموریت انجام دادند.

دکتر مهرداد بابایی رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان البرز شامگاه یکشنبه در گفت وگو با خبرنگارا یرنا اظهارداشت: با توجه به تعطیلات چند روز اخیرافزایش تعداد ماموریت ها  و حوادث ترافیکی را در جاده های استان البرز شاهد بودیم.

به گفته وی، پرستاران واحد ارتباطات و تریاژ تلفنی مرکز اورژانس ۱۱۵ البرز طی این مدت به ۹ هزارو ۹۹۰ تماس تلفنی پاسخگو بودند.

در این مدت ۴۸۰ مورد امداد رسانی به حوادث ترافیکی و ۲ هزار ۹۲۱ ماموریت به منظور درمان و انتقال  بیماران و مصدومان حوادث غیر ترافیکی انجام شد.
این مسئول، تعداد بیماران اعزامی به مراکز درمانی توسط آمبولانس های اورژانس  البرز را یک هزارو ۳۶۴ نفر اعلام کرد و گفت: یک هزارو ۴۰۳ نفر دیگر نیز از خدمات درمان سرپایی برخوردار شدند.
بابایی در بخش دیگری از سخنانش اظهارداشت: در هفته ای که گذشت اورژانس هوایی البرز با اعزام به پنج  ماموریت، ۱۱ مصدوم بدحال را ضمن ارائه خدمات درمانی ویژه حفظ حیات به مراکز درمانی تخصصی استان البرز انتقال داد.

مرکز اورژانس ۱۱۵ البرز با برخورداری از یک فروند بالگرد تخصصی اورژانس، ۲ دستگاه اتوبوس آمبولانس ، ۶۲ دستگاه آمبولانس و چهار دستگاه موتورلانس ، و نیز حدود ۵۰۰ نفر نیروی کارشناس فوریت های  پزشکی آمادگی کامل دارد تا با تمام توان خدمات درمانی پیش بیمارستانی را به مردم البرز و مسافران محورهای مواصلاتی ارائه دهد.

۷۴۱۰/ ۶۱۵۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =