۴ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۷:۵۴
کد خبرنگار: 1051
کد خبر: 83451211
۰ نفر

برچسب‌ها

همه حجاج کرمانشاهی به کشور بازگشتند

کرمانشاه- ایرنا- مدیرحج و زیارت استان کرمانشاه گفت: عملیات بازگشت هزار و ۱۵۰ تن از حجاج کرمانشاهی به کشور شامگاه سوم شهریور ماه جاری، با موفقیت به اتمام رسید.

«حامد دارابی» روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا افزود: روز شنبه دوم شهریور ماه ۶۸۹ زائر و عوامل اجرایی در قالب سه پرواز و در روز سوم شهریور ماه نیز ۴۶۱ تن دیگر از حجاج در قالب ۲ پرواز وارد فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه شدند.
وی تصریح کرد: علاوه بر هفت کاروان استان کرمانشاه، ما میزبان ۲ کاروان از استانهای ایلام و همدان نیز بودیم که به حمدالله همه این عزیزان در صحت و سلامت و با انجام موفقیت آمیز اعمال حج ابراهیمی به وطن برگشتند.
دارابی افزود: با برنامه ریزی دقیق صورت گرفته در کلیه پنج پرواز برگشتی، بطور میانگین شاهد ۳۵ دقیقه تعجیل در پروازها بودیم که این موفقیت مرهون تلاش همه عزیزان از جمله شرکت هواپیمایی ایران ایر، فرودگاه شهید اشرفی، پلیس فرودگاه، اداره گذرنامه، حفاظت سپاه فرودگاه، گمرک، همکاران سازمان حج و زیارت بود.
ثبت نام اربعین حسینی (ع)
وی در ادامه تصریح کرد: با پایان یافتن عملیات حج ۹۸ در استان کرمانشاه کلیه کارگزاران زیارتی بدون وقفه،در حال انجام مقدمات ثبت نام زائرین اربعین حسینی هستند و مشتاقان این سفر معنوی می توانند با حضور در دفاتر ۱۷ گانه مجاز زیارتی استان، اقدام به ثبت نام نمایند.
دارابی هزینه ثبت نام، بیمه، امور درمانی و ... اربعین حسینی سال ۹۸ را مبلغ ۲۵ هزار تومان اعلام کرد که بصورت الکترونیکی از زائرین اخذ خواهد شد.
به گفته وی، در صورت روند افزایشی حضور مشتاقان زیارت اربعین حسینی به دفاتر مجاز زیارتی، در ادامه روند ثبت نام، نسبت به راه اندازی دفاتر موقت در شهرستانهای تابعه استان به منظور تسهیل در این امر نیز اقدام خواهد شد.

لیست دفاتر و شرکتهای مجاز زیارتی برای ثبت نام اربعین حسینی 98 بشرح دیل می باشد:
 

۸۰۶۶

برچسب‌ها