جای خالی هنرمندان جوان ایلام در ردیف برگزیدگان جشنواره ملی هنرهای تجسمی

ایلام - ایرنا - آیین اختتامیه بیست و ششمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان ایران شامگاه یکشنبه با حضور مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسئولان محلی و هنرمندان در محل دانشگاه ایلام برگزار شد.

به گزارش ایرنا، پس از اعلام فراخوان این جشنواره در مجموع یک هزار و 300 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال که پس از داوری 127نفر مجوز حضور در این جشنواره را کسب کردند.

اما پرونده این جشنواره امروز در حالی در ایلام بسته شد که هیچکدام از هنرمندان جوان ایلامی که پنج روز میزبانی این رویداد را داشتند  در ردیف برگزیدگان قرار نگرفتند.

بر اساس اعلام هیات داوران این جشنواره، در بخش ارتباط تصویری این جشنواره زهرا انصاری از استان هرمزگان،در بخش تصویر سازی زینب قانعی بافقی از یزد، در بخش خوشویسی مسعود نظری نژاد از خوزستان، در بخش طراحی الهام سلطان محمدی از تهران، بخش عکاسی بهرام بیات از زنجان و در بخش مجسمه سازی زهرا دیاریان از تهران به عنوان برگزیده معرفی شدند.

در بخش کاریکاتور نیز عارف نیازی از کرمانشاه، فاطمه مور اسبانی از خراسان رضوی و در بخش نقاشی نیز ثمین قوچی از تهران به عنوان برتر معرفی شدند.

همچنین در این جشنواره در بخش عکاسی صبا شامبیاتی و پروانه کیانی مهر، بخش مجسمه سازی رعنا حیدر زاده و آیناز رئوفیان، بخش خوشنویسی نیما حسن پور و امیر عباس نصیری، بخش گرافیک پگاه خاکساری و هومن مرادی، بخش نقاشی فاطمه باقری و آیدا روزبیانی، بخش طراحی هما السادات اشرف منصوری و فرشید حیدری بالستانی، بخش نگار گری میلاد بیلکی و شیما شهرابی فراهانی، بخش تصویر سازی شیدا محمدی و بخش کاریکاتور حورا سنچولی و علی راسترو به عنوان شایسته تقدیر معرفی شدند.

بیست و ششمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران از 30 مرداد تا سوم شهریورماه به میزبانی ایلام برگزار شد.
7171/6034

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =