۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۳۵
کد خبرنگار: 1459
کد خبر: 83451161
۰ نفر

برچسب‌ها

مهار آتش سوزی دو واحد مسکونی در رشت

رشت - ایرنا- معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت از مهار آتش سوزی دو واحد مسکونی در عملیات های جداگانه در این کلانشهر خبر داد.

شهرام مومنی شامگاه یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: آتش سوزی یک واحد مسکونی ظهر امروز به مرکز ستاد فرماندهی آتش نشانی رشت اطلاع داده شد که بلافاصله ۲۷ آتش نشان به همراه هشت دستگاه خودروی اطفایی به محل حادثه در رشتیان اعزام شدند.

وی علت این حادثه را اتصال سیستم سیم کشی برق از ناحیه پشت بام منزل مسکونی عنوان و اظهار کرد: به دلیل گستردگی و پیشگیری از گسترش آتش، سه تیم اطفایی نسبت به مهار و اطفای کامل آتش اقدام کردند.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت خاطر نشان کرد: در این حادثه آتش سوزی به کسی آسیب جانی نرسید.

وی با اشاره به حریق یک واحد مسکونی در گلباغ نماز رشت بیان داشت: برای مهار این حریق نیز شش آتش نشان به همراه سه دستگاه خودروی اطفایی به محل حادثه اعزام شدند.

مومنی با بیان این که حریق از اتاق خواب کودک اتفاق افتاد، تصریح کرد: اتصال در سیستم سیم کشی برق از ناحیه پنل کولر اسپیلت اتاق خواب کودک موجب بروز این آتش سوزی شد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به دود گرفتگی شدید در طبقات آپارتمان، آتش نشانان نسبت به تخلیه کامل ساکنان و اطفای آتش اقدام کردند و مالک پس از دود گرفتگی توسط عوامل اورژانس تحت درمان قرار گرفت.

۱۴ ایستگاه آتش نشانی در رشت فعال است.

رشت دارای حدود ۷۰۰ هزار نفر جمعیت ثابت است که در طول روز به یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر می رسد.

۷۲۸۶/۲۰۰۷

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =