۲۵ طرح عمرانی و اقتصادی در گرمی مغان به بهره‌برداری می‌رسد

اردبیل - ایرنا - فرماندار شهرستان گرمی مغان اعلام کرد: بمناسبت گرامیداشت هفته دولت تعداد ۲۵ طرح عمرانی، اقتصادی، خدماتی و تولیدی در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

علی بهشتی روز یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: این طرح‌ها با بیش از ۱۰۴ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری توسط دولت و بخش خصوصی، آماده افتتاح و بهره‌برداری شده است.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر افزود: باید هم‌اندیشی و همت بیشتر، خدمات نظام و دولت را برای مردم اطلاع‌رسانی کنیم و در همین راستا روسای دستگاه‌های اجرایی شهرستان لازم است در ایام هفته دولت از ظرفیت روابط عمومی‌ها، رسانه‌ها و فضای مجازی برای اطلاع‌رسانی استفاده کنند.

فرماندار شهرستان گرمی با تاکید بر افتتاح طرح‌ها و پروژه‌های قابل بهره‌برداری این شهرستان با حضور خود مردم بیان کرد: بعضی از موانع و مشکلات با همکاری و مشارکت خود مردم قابل حل است.

او همچنین اضافه کرد: با پیگیری انجام شده در تلاش هستیم که در سفر قریب‌الوقوع رئیس‌جمهوری به استان اردبیل، اعتبارات لازم برای برطرف شدن مشکلات آب آشامیدنی بخش شهری و روستایی شهرستان تامین و تخصیص داده شود.

بهشتی با اشاره به شروع مبادله موافقتنامه اعتبارات سال جاری گفت: تمامی روسای دستگاه‌های اجرایی شهرستان پیگیر اعتبارات سال جاری باشند تا اعتبارات اختصاص یافته در سریع‌ترین زمان ممکن جذب شود.

گرمی مغان در شمال اردبیل و در نوار مرزی جمهوری آذربایجان قرار دارد.

۷۱۱۷/۶۰۱۸

۱۹۰۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =