۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۱۸
کد خبرنگار: 1433
کد خبر: 83451138
۰ نفر

برچسب‌ها

دولت توسعه و عمران کشور را فراموش نکرده است

بوشهر- ایرنا- با وجود همه مشکلات اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه دشمن اما دولت توسعه و عمران کشور را از یاد نبرده و با قدرت برای آن تلاش می‌کند.

 استاندار بوشهر عصر یکشنبه درآئین بهره‌برداری از سالن ورزشی چند منظور بانوان شهر سیراف از توابع شهرستان کنگان گفت: دولت تدبیر و امید با عملکرد خود نشان داد با وجود همه موانع خارجی و با تمام بی‌انصافی‌هایی که در مورد دولت شده می‌توان حتی با کمبود منابع هم بیشترین کارها را انجام و خدمات را به مردم ارائه داد.

عبدالکریم گراوند افزود: دولتی نبودیم که ۷۰۰ میلیارد دلار درآمد داشته باشیم اما با افتخار می‌توان اعلام کرد با کمترین درآمدهای ارزی بیشترین خدمات در مدت ۶ سال گذشته انجام شده است.

وی اضافه کرد: تاریخ خدمات قابل توجه دولت تدبیر و امید در شرایط جنگ تحمیلی اقتصادی را با افتخار ثبت می‌کند و آیندگان قضاوت خواهند کرد.

استاندار بوشهر گفت: دولت در کنار همه مشکلات توانست نرخ تورم را تک رقمی نگه دارد و پروژه‌های مهمی را عملیاتی و به بهره‌برداری برساند برهمین اساس انصاف حکم می کند قدردان کارگزاران نظام باشیم.

وی با اشاره به افتتاح پروژه‌های شاخص در هفته دولت افزود: بهره‌برداری از پروژه‌های مختلف درشهرستان کنگان نشان داد هرجا همدلی و اتحاد باشد کارها به خوبی انجام می‌شود.

۷۲۰۸/۶۰۴۷/۶۰۴۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =