۶۶ طرح عمرانی در شهرستان قلعه گنج به بهره برداری رسید 

جیرفت - ایرنا - همزمان با دومین روز از هفته دولت ۶۶ طرح عمرانی با اعتبار ۹۹ میلیارد ریال با حضور امام جمعه، فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان قلعه گنج به بهره برداری رسید.

فرماندار قلعه گنج روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بخشی از این طرح ها شامل ۱۴ طرح توسعه شبکه و رفع افت ولتاژ برق با اعتبار ۲۳ میلیارد ریال است.
عطا ناوکی از افتتاح ۲۲ واحد پرورش بز شیری مورسیای اسپانیایی در شهر نمونه اقتصاد مقاومتی خبر داد و گفت: هر واحد با اعتبار یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال  و جمعا ۲۸ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال با مشارکت جهاد کشاورزی و بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به صورت پرداخت تسهیلات راه اندازی شد.
وی به بهره برداری از ۱۵ طرح  آبیاری تحت فشار اشاره و تصریح کرد: این طرح ها در ۳۱۳ هکتار و با اعتبار ۴۲ میلیارد ریال توسط سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان به صورت بلاعوض راه اندازی شد.
فرماندار قلعه گنج از ساماندهی ۱۳ گلزار شهید در این شهرستان خبر داد و گفت: این طرح با اعتبار ۲ میلیارد ریال توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران انجام شد.
وی همچنین به بهره برداری از یک باب خانه مسکونی زنان بی سرپرست اشاره کرد و گفت: این طرح با اعتبار ۵۰۰ میلیون ریال توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) اجرا شد.
ناوکی از طرح هادی روستای چاهلک بخش مرکزی قلعه گنج خبر داد و گفت: این طرح نیز با اعتبار سه میلیارد ریال و با مشارکت بنیاد مسکن و بخشداری مرکزی قلعه گنج اجرا شد.

مرکز شهرستان قلعه گنج در فاصله ۴۲۰ کیلومتری جنوب کرمان واقع شده است.
۷۴۵۰/۷۴۲۹