۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۵۲
کد خبرنگار: 2503
کد خبر: 83451111
۱ نفر

برچسب‌ها

منچسترسیتی با درخشش آگوئرو بورنموث را برد

تهران-ایرنا- تیم منچستر سیتی در هفته سوم رقابت های لیگ برتر جزیره دوشنبه شب میهمان بورنموث بود و این تیم را با درخشش «سرخیو آگوئرو» از پیش رو برداشت.

شاگردان «پپ گواردیولا» همانطور که ازپیش نیز انتظارش می رفت در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال انگلیس کار دشواری برابر بورنموث نداشتند و این تیم را در ورزشگاه خانگی‌اش «ویتالی» با نتیجه ۳ بر یک شکست دادند.
آگوئرو در دقایق ۱۵ و ۶۴ و «رحیم استرلینگ» در دقیقه ۴۳ برای سیتیزن‌ها در این دیدار گلزنی کرده و سه امتیاز این دیدار خارج از خانه را برای تیم خود به ارمغان آوردند.


این درحالی است که «هری ویلسون» مهاجم ولزی بورنموث در دقیقه ۳+۴۵ یک بار موفق به گلزنی شد و با این گل تنها اختلاف را به حداقل کاهش داد.
روز دوم از هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس امروز(شنبه) با برگزاری دیدار بورنموث و منچسترسیتی آغاز شد. در ابتدای این دیدار «هری ردنپ» سرمربی تیم بورنموث به استقبال «پپ گواردیولا» آمد و با او خوش وبش کرد.
با به صدا درآمدن سوت آغاز این دیدار شاگردان گواردیولا با دراختیار داشتن توپ و میدان ابتکار عمل را در اختیار خود داشتند.
در دقیقه هفت ضربه «برناردو سیلوا» با فاصله بسیار اندک از کنار دروازه بورنموث به بیرون رفت تا اولین خطرجدی این بازی خلق شود.
در دقیقه پانزدهم سیتیزن‌ها مزد برتری خود را گرفته و به آنچه که می خواستند رسیدند. در این دقیقه و به دنبال یک حرکت گروهی توپ ارسالی از سمت چپ در محوطه جریمه بورنموث به «دی بروینه» رسید اما شوت نه چندان دقیق او را «سرخیو آگوئرو» با زیرکی درمیانه راه گرفت و با ضربه بغل پای فنی به کنج دروازه «رامس دال» سنگربان حریف جای داد و تیمش  را پیش انداخت.
در دقیقه ۴۳ «رحیم استرلینگ» پس از یک کار ترکیبی دیگر بازیکنان هم تیمی در محوطه جریمه حریف صاحب موقعیت شد و با پشت سرگذاشتن مدافعان میانی با دروازه‌بان تک به تک شد و این فرصت را به گل دیگری برای تیمش تبدیل کرد.
در دقیقه ۳+ ۴۵ «هری ویلسون» ‌ مهاجم ۲۲ ساله ولزی بورنموث درحالی‌که تنها شش دقیقه از ورودش به زمین می گذشت با شوتی سنگین از پشت یک ضربه آزاد مستقیم دروازه «ادرسون» سنگربان منچسترسیتی را به زیبایی گشود و اختلاف را به حداقل رساند.  


نیمه دوم با برتری بازیکنان تیم بورنموث آغاز شد اما تلاش آنان برای رسیدن به گل ثمری نداشت تا در دقیقه  ۶۴  که سیتیزن‌ها به گل دیگری دست پیدا کردند.
در این دقیقه آگوئرو مهاجم فرصت طلب سیتیزن‌ها هنگامی که «برناردو سیلوا» خط دفاعی حریف را به هم ریخته بود از غفلت آنان استفاده کرد و با ضربه آرام نوک پا یک بار دیگر توپ را درون دروازه حریف جای داد.
در ادامه تلاش بازیکنان ۲ تیم گلی در برنداشت و این دیدار زیبا ودیدنی با نتیجه ۳ بر یک به پایان رسید.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =