۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۳۴
کد خبرنگار: 2651
کد خبر: 83451095
۲ نفر

برچسب‌ها

۲ هزار و۴۵۰ پرونده برای پرداخت خسارت‌ سیل کشاورزی شوشتر ثبت شد

اهواز – ایرنا – مدیر جهاد کشاورزی شوشتر گفت : ۲ هزار و۴۵۰ پرونده برای پرداخت خسارت‌ کشاورزی سیل فروردین امسال در این شهرستان ثبت شد.

ایرج باد پیما روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد : سیلاب فروردین ماه بیش از یک هزار و۵۰۰ میلیارد ریال به کشاورزی این شهرستان خسارت وارد کرد که امیدوار هستیم با ثبت پرونده ها زمینه پرداخت خسارت ها فراهم شود .

وی افزود:این پرونده ها برای پرداخت خسارت بلاعوض و تسهیلات بانکی کم بهره در چهار زیر گروه آب وخاک (ایستگاه پمپاژ)،دام و طیور،زراعی و باغی،شیلات و آبزی پروی تشکیل شده است.

مدیر جهاد کشاورزی شوشتر ادامه داد: از ابتدای پرداخت خسارت ها تا کنون بیش از ۵۰ میلیارد ریال در قالب ۳۴۰ فقره پرونده خسارت بلا عوض به کشاورزان این شهرستان پرداخت شده و بقیه نیز در حال بررسی و پرداخت در کارگروه استانی و پژوهشکده هوا فضا است.

وی گفت :کار روند ارزیابی و ثبت خسارت های بخش کشاورزی سیل در این شهرستان به پایان رسیده و پرونده ها در مرحله بررسی و پرداخت خسارت قرار دارند.

شوشتر از قطب های مهم کشاورزی در استان خوزستان است و سالانه حدود ۵۵۰ هزار تن محصولات کشاورزی از سطح ۷۵ هزار هکتار زمین کشاورزی آبی و دیم  آن برداشت می شود.

۷۱۵۹/۶۰۶۴

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =