حمایت از بخش خصوصی اولویت دولت تدبیر و امید است

رشت - ایرنا- سرپرست استانداری گیلان تاکید کرد: حمایت از بخش خصوصی اولویت دولت تدبیر و امید در سال رونق تولید است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، ارسلان زارع  عصر یکشنبه درحاشیه افتتاح پروژه‌های هفته دولت در شهرستان ماسال در جمع خبرنگاران افزود:  افزایش حدود چهار برابری حجم اعتباری پروژه های افتتاحی هفته دولت در شهرستان ماسال نسبت به سال گذشته، نشانگر مشارکت خوب بخش خصوصی و استمرار حمایت دولت از آنان است.

وی اظهار داشت: در دومین روز از هفته دولت شاهد بهره‌برداری پروژه‌ های تولیدی، کشاورزی و گردشگری با تلاش فعالان اقتصادی بخش خصوصی و همکاری خوب مسئولان محلی و اهالی این شهرستان هستیم.

وی افزود: سه پروژه افتتاح شده امروز در شهرستان ماسال با هزینه حدود ۱۰۰ میلیارد ریال از مجموع ۵۲۰ میلیارد ریال هزینه ای است که برای پروژه‌های قابل بهره‌برداری در هفته دولت این شهرستان اعلام شده است.

سرپرست استانداری گیلان با بیان اینکه حجم اعتبارات هزینه شده برای اجرای طرح های قابل افتتاح در هفته دولت شهرستان ماسال نسبت به سال گذشته حدود چهار برابر افزاش داشته است، اظهار داشت: این افزایش حجم اعتباری قطعاً نشان‌دهنده فعالیت خوب بخش خصوصی، حمایت و پشتیبانی دولت و البته همکاری مطلوب مردم شهرستان ماسال است.

شهرستان ماسال با دو بخش مرکزی و شاندرمن، در ۴۵ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.

طی  هفته دولت امسال با تلاش و کوشش دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی، یک هزار و ۲۶ پروژه با اعتباری بالغ ‌بر یک هزار و ۵۳۶  میلیارد تومان آماده افتتاح می باشد. این پروژه ها از لحاظ مبلغ ۱۸ درصد و از لحاظ تعداد ۶۴ درصد بیشتر از سال گذشته است.

۷۲۹۶/۲۰۰۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =