۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۴۱
کد خبرنگار: 939
کد خبر: 83451047
۰ نفر

برچسب‌ها

۵۲ طرح کشاورزی هفته دولت در زنجان به بهره‌برداری می‌رسد

زنجان - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان از افتتاح ۵۲ پروژه کشاورزی با اعتباری بالغ بر ۱۹۸ میلیارد و ۲۷۲ میلیون ریال به مناسبت هفته دولت در استان خبر داد و تصریح کرد: افتتاح این تعداد پروژه، اشتغالزایی و تثبیت اشتغال بیش از ۵۰۰ نفر در این بخش را به دنبال دارد.

جواد تاراسی روز یکشنبه با اعلام این خبر افزود: ۳۶ پروژه از مجموع پروژه‌های قابل افتتاح مربوط به حوزه آب و خاک است که ۱۴ پروژه آبیاری تحت فشار، ۱۶ پروژه لوله‌گذاری و احداث کانال و ۶ پروژه احیا و مرمت قنات را شامل می‌شود.

وی میزان سرمایه‌گذاری انجام گرفته برای پروژه‌های آب و خاک را ۸۲ میلیارد و ۸۷۲ میلیون ریال اعلام کرد و ادامه داد: افتتاح ۳۶ پروژه آب و خاک در استان زنجان تثبیت اشتغال ۴۲۳ نفر را به همراه دارد.

تاراسی با اشاره به افتتاح ۴ پروژه احداث گلخانه با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال طی هفته دولت در استان، خاطرنشان کرد: همزمان با هفته دولت همچنین هفت پروژه در حوزه امور دام با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۶۲ میلیارد ریال، سه پروژه پرورش ماهیان سردابی در حوزه شیلات با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال و ۲ پروژه در حوزه صنایع تبدیلی با اعتبار ۱۷ میلیارد ریال در استان به بهره‌برداری می‌رسد.

۳۰۸۸

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =