۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۰۳
کد خبرنگار: 957
کد خبر: 83451005
۰ نفر

برچسب‌ها

بیش از ۱۵ میلیون لیتر نفتگاز در بخش کشاورزی قروه توزیع شد
عکس تزئینی است

سنندج - ایرنا - مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان گفت: امسال(ابتدای سال تا پایان مرداد) بیش از ۱۵ میلیون و ۲۰۰ هزار لیتر نفتگاز در بین بهره برداران بخش کشاورزی شهرستان قروه توزیع شد.

عبدالله گیتی منش روز یکشنبه در دیدار با فرماندار قروه ضمن تیبین اهداف و بیان برنامه های شرکت نفت منطقه کردستان اظهار داشت: امیدواریم با همکاری فرمانداری قروه در راستای سوخت رسانی مطلوب، افزایش زیرساخت های سوخت رسانی، پیشگیری و مبارزه با عرضه خارج از شبکه فرآورده های نفتی عملکردی مناسب داشته باشیم.

وی به فعال بودن ۱۵ باب جایگاه عرضه فرآورده های نفتی و سی ان جی در شهرستان قروه اشاره کرد و افزود: عملیات احداث پنج باب جایگاه عرضه فرآورده های نفتی نیز در دست اقدام است که با توجه به تعداد مجاری عرضه موجود، تلاش منطقه بر جانمایی و گستردگی جغرافیایی مطلوب این جایگاهها در راستای دسترسی بهتر شهروندان به دریافت خدمات است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان به آغاز تامین و ذخیره سازی سوخت مورد نیاز بخش روستایی ناحیه قروه اشاره داشت و یادآور شد: زیرساخت های الکترونیکی دریافت نفت سفید در بخش روستایی مهیا بوده و امیدواریم با تعامل سایر دستگاهای متولی بحث پلاک گذاری ادوات کشاورزی نیز انجام تا فرآیند تحویل الکترونیکی نفتگاز بخش کشاورزی محقق شود.

فرماندار قروه نیز خدمات و اقدامات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه را لازمه تحرک و پویایی چرخه اقتصادی این شهرستان عنوان و از زحمات و تلاش‌های کارکنان پخش منطقه کردستان در سوخت رسانی مطلوب در قروه قدردانی کرد.

موحد امان اللهی تامین سوخت مورد نیاز بخش های کشاورزی، صنایع و حمل ونقل را بسیار با اهمیت دانست و افزود: شهرستان قروه در زمینه تولید گندم رتبه دوم استان را دارد که تامین و توزیع سوخت بخش کشاورزی در دستیابی به این مهم نقش بسزایی را ایفا کرده است.

در حال حاضر ۶۷ جایگاه عرضه فرآورده های نفتی و ۵۲ باب سی ان جی، کار توزیع سوخت را در کردستان برعهده دارند.

۷۳۵۵ / ۳۰۳۴ 

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =