تاکید استاندار مازندران بر توسعه فیزیکی مرکز نگهداری معلولان شهید هاشمی‌نژاد

ساری- ایرنا- استاندار مازندران در بازدید سرزده از مرکز نگهداری معلولان شهید هاشمی‌نژاد در بهشهر، بر پیگیری امور توسعه‌ای این مرکز تاکید کرد.

به گزارش ایرنا، احمد حسین زادگان، یکشنبه همزمان با دومین روز از هفته دولت در بازدید سرزده از مرکز نگهداری معلولان شهید هاشمی‌نژاد، هدف از این بازدید را قدردانی از تلاش پرسنل این مرکز و شناساندن این مرکز به مردم اعلام کرد.

وی با بیان اینکه تلاش خالصانه و پیگیرانه  در مراکز نگهداری معلولان به طور جدی وجود دارد؛ اظهار داشت: باید این خدمات مورد توجه باشند و قدردان زحمت کشان این عرصه باشیم و برای توسعه فضای نگهداری معلولان تلاش شود.

استاندار مازندران، خدمات ارائه شده در مرکز نگهداری معلولان شهید هاشمی‌نژاد را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: خدمات به طور شایسته در حال انجام است و بهداشت و نگهداری با جدیت دنبال می شود.

حسین زادگان با تاکید بر کمک مردم و دولت؛ افزود: باید با همکاری و همفکری با کمک هم، بسته پیشنهادی ارائه و برای توسعه این مرکز تلاش بیشتری انجام شود.

وی گفت: در بخش توانبخشی کار بسیار سخت است و با توجه به اینکه بودجه کافی ندارد، باید کمک کار باشیم و برای توسعه این مراکز از کمک شرکت ها، مردم، خیران و دولت استفاده و مردم را ترغیب به کمک در این حوزه کنیم.

استاندار مازندران افزود: پیگیری برای توسعه مرکز نگهداری معلولان شهید هاشمی‌نژاد در دستور کار بنده است و با قوت اجرایی می شود./

۱۸۹۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =