۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۱۳
کد خبرنگار: 1456
کد خبر: 83450953
۰ نفر

برچسب‌ها

افتتاح ۳طرح خدماتی و تولیدی در نکا

ساری- ایرنا- همزمان با دومین روز از هفته دولت روز یک شنبه ۳ طرح تولیدی و خدماتی با حضور مسئولان شهرستانی در نکا به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، این طرح ها که در دومین روز از هفته دولت در نکا بهره برداری شد، شامل مرغداری گوشتی، آسفالت راه روستایی و طرح آبخیزداری و منابع طبیعی بود.

مدیر جهاد شهرستان نکا در این مراسم با برشمردن ظرفیت ها و پتانسیل شهرستان نکا در بخش کشاورزی، دامپروری و گیاهی گفت: این شهرستان از ظرفیت خوبی در پرورش مرغ و طیور و دام سبک و سنگین در کنار کشاورزی برخوردار است.

سید شبر موسوی افزود: همزمان با هفته دولت یک واحد مرغداری گوشتی در بخش مرکزی شهرستان نکا با اعتبار یک میلیارد تومان به بهره برداری رسید تا شاهد توسعه بیشتر در این حوزه باشیم.

وی با تاکید بر خدمات انجام شده در حوزه کشاورزی در طول انقلاب گفت: خدمات فراوانی در طول انقلاب در بخش کشاورزی انجام شده است و  در بسیاری از موارد به خودکفایی رسیدیم که باید استمرار یابد.

به گزارش ایرنا، همزمان با هفته دولت یک واحد مرغداری گوشتی در بخش مرکزی شهرستان نکا با اعتبار یک میلیارد تومان ، آسفالت راه روستایی با اعتبار یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان و طرح آبخیزداری و منابع طبیعی با اعتبار ۱۲۴ میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.

/ ۷۳۳۲/۱۸۹۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =